Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 изгубена плочка за статив
Автор: exile   
Дата:   07-11-08 11:56

тъпо, но онзи ден разкопчавам калъфа на статива да видя всичко ли е вътре, щото заминавах и няма плочката [smilie10] имам идея къде съм я забравил и няма как да си я взема оттам, понеже е на майната си.
статива е falconeyes bt 1360
http://www.varna.net/t1/T05.jpg


има ли някакво решение на проблема, или? под решение разбирам нова плочка, или слагане на нещо такова като тази глава най-долу на страницата.

статива си е доволно тъпичък и скапан, ама е лек и лесно се мъкне и бая работа ми е свършил... не ми се иска да го хвърлям или продавам за някакви смешни пари... а ми трябва напоследък. пък и сега точно не ми се иска нов статив да купувам, по-скоро след някой месец нещо по-сериозно, което сега не мога да си позволя.

Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: emovla   
Дата:   07-11-08 12:37

Извинявай, че ти спамя темата ама не ми се пускаше тема специално за това :)

Аз пък си "изгубих" (щото изчезна мистериозно [smilie5] ) ей този винт дето се забожда в дупката по средата :)


http://photo-zona.net/images/user35750/album6678/large/1226054047_klxl1187__MG_8998.JPG



Дали някъде се продават резервни части за SLIK и въобще имат ли вносител, че ПроФо вече не били...


Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: 3DFEN   
Дата:   07-11-08 12:42

В представителството на УНОМАТ имаше няколко вида плочки, дано някоя стане
Винтчета, разбира се не същите продават на всякъде, е не чак на всякъде, но в Бриколаж продават. На раковска и Сливница има магазин за инструменти и винтчета, Има още един по нагоре по Раковски посока към центъра. Успех

Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: Mick   
Дата:   07-11-08 13:02

Провери ли на апарата отдолу, [smilie5]
че на мен ми се е случвало така.. пък си я търся ли търся... [smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: apollo   
Дата:   07-11-08 13:03

[smilie18] Това би била весела развръзка [smilie3] Дано да е така [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: exile   
Дата:   07-11-08 13:06

на всички апарати в нас проверих, ама няма [smilie2]
и в калъфа на статива я няма.
и на пода под калъфа на статива я няма [smilie18] и в шкафовете и в чантите и в раниците и в саковете и по рафтовете [smilie6]
абе тъпа работа, ама видях, че статив като моя, но висок малко над метър се продава за 20 кинта и направо май ще си взема един такъв и ще си му ползвам плочката и на двата статива, хем като ходя някъде на планина и знам, че не ми трябва висок статив ще си взимам малкия. 800 граама, барабар с калъф - чиста работа [smilie24]

пък след нова година някое свястно стативче, че тея бракми ми писнаха [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: apollo   
Дата:   07-11-08 13:12

Ами ако не намериш отделна плочка може да направиш точно така. Впоследствие малкия статив ще си го оставиш а ще продадеш по-големия и ще си вземеш една шерпа примерно [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   07-11-08 13:13

а статив без плочка как се продава и на ква цена не ми е ясно [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: bobihot   
Дата:   07-11-08 23:36

И аз си купих винтче- на някой ако му трябва

Отговори на това съобщение
 Re: изгубена плочка за статив
Автор: simon4o_bg   
Дата:   08-11-08 10:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »