Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Чуждите фото-сайтчета
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-10-08 16:12

Понеже музата продължава категорично да отказва да посети Наша Милост и никакъв нов смислен фотоматериал май не ми се намира, та се зачудих за следното:

Дали да не тръгна да си пускам старите ми дивотийки по разни чужди фото-сайтчета [smilie7]
Аз в никакъв случай не съм особено запознат с тях и съответно не знам кои са по-смислените [smilie8]
Едно време се бях регистрирал в deviantART, ама после го зарязах...
Забелязвал съм тук-таме да споменавате някои местенца, като че ли най-уважително е било отношението към photo.net.
Напълно е възможно леко да преповтарям стари темички, за което сори!

Но всъщност аз искам да наблегна на основния въпрос в случая - нещо от рода на “и какво от това като си публикувам снимките и другаде?”
Демек какво ново може да донесе това, с какво би могъл да се обогати снимкопубликуващият?

Понеже по никакъв начин не си връзвам едно евентуално такова действие с каквито и да било претенции за някакви грандиозни последици, чуденката ми е действително най-вече в посока какво би могло да е най-интересното и потенциално полезното от излизането ми “зад граница”.
Това, което мен може да ме заинтригува и за което се сещам преди всичко, е получаването на по-сериозна и задълбочена критика [smilie24]
Но пък е ли възможно дори и повече от това да се очаква и къде?

С други думи, не искам просто изброяване, а се опитвам да ви подпитам за собствените ви впечатления и опит, кои сайтове уважавате най-много, къде сте забелязали най-смислени коментари, такива ми ти работки.

И, да де, важно уточнение - питам за англоезични сайтове [smilie24] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »