Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 canon ixus 85 is
Автор: kaloferov   
Дата:   08-12-08 15:19

здравейте на всички!!!Аз съм нов и във форума и в материята като цяло!Вчера се здобих с въпростният апарат и все още незнам дали не съм се набутал само???Моля за мнения става ли за лубител като мен или не!!!Поздрави за прекрасният сайт!!![beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: Plamss   
Дата:   08-12-08 15:51

Спокойно колега, няма набутване тука има учене и много снимане. Имам 60 ката, жените много си падат по него защото прилича на молко бижу. При снимките имам някои забележки, но твоя е със стабилизация така , че дерзай и снимай[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: kaloferov   
Дата:   08-12-08 15:59

[cool] поуспокоих се малко!Мерси [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: sirkhann   
Дата:   08-12-08 16:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: hav   
Дата:   08-12-08 18:02

Най-големия недостатък им е, че нямат(ха) ръчни настройки - всичко е ауто/сцени. Ако още не ти е опрял до кокала тоя проблем, значи скоро няма да ти се наложи.

Това е идеална сапунерка за джобче. Добре е всеки да има такова винаги (поне докато Nokia не направят супрер-дупер-хипер чилифончи - дето да прави по-хубави снимки, което няма да стане в тази вселена).

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: likeduh   
Дата:   09-12-08 08:12

е качи някоя снимка ..и ще се разбере дали си се набутал...., но най-важното е ....снимай с кеф и ...снимай, ако чувстваш че вече ти отеснява...добре дошъл при зарибените...

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: kaloferov   
Дата:   09-12-08 09:39

довечера ще кача снимки.Но все още немога да снимам.така,че ще помоля-по леко с критиката[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: canon ixus 85 is
Автор: kaic   
Дата:   09-12-08 09:50

Ако искаш да разбереш дали наистина си се набутал направи някоя снимка в по различно от обедно слънчево време. Например: излез довечера па здрач, някъде около 17-17.30h. зумни на максимален зум и се опитай да снимаш лице на човек отдалечен на двадесеттина метра. Погледни снимките после на компютъра в пълната им резолюция на 100% и ако ти харесат... значи не си се минал, ако има какво да се желае, то следващият път ще питаш преди да купиш а не както сега след като си оставил една шапка пари в магазина.[smile]
Поздрави и извинявай за иронията, но ми се стори весел въпроса ти. [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »