Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Почистване на огледалото?
Автор: d_ave   
Дата:   07-10-08 13:30

Привет,
как да почистя огледалото на 350D? забелязах една доста голяма власинка и много внимателно я махнах с много фин микрофибър, който е специално за фотографски цели. тя се махна, обаче явно е имало прашинки по микрофибъра, защото сега огледалото е цялото в прах:( пробвах с духалка, но не се маха, явно е полепнал и трябва да се забърши. дайте идея за най-ефективен начин за почистване на огледалната система. сензора е идеален, обаче тия прашинки ми бъркат в здравето и искам да ги разкарам.

Отговори на това съобщение
 Re: Почистване на огледалото?
Автор: dizela   
Дата:   07-10-08 13:36

Мен също ме интересува.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Почистване на огледалото?
Автор: stoyan_5   
Дата:   07-10-08 13:40

влажен микрофибър
... изтупваш стария и го изпираш - после с микрофибър за очила елегантно без натискане и в двата случая

или с четка - много мека предварително измита със сапун и подсушена ...

дугалката вкарва прах зад фокусното стъкло и не е гот - а вкарва и зад матрицата /при стабилизираните/ и познай кога ще се отървеш от прах!

Отговори на това съобщение
 Re: Почистване на огледалото?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   07-10-08 13:42

И по моето огледало има маса прах, но визьорът ми е толкова мазен, че не мога да ги видя.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »