Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 70-300 сигма или никор !
Автор: meraklia_pz   
Дата:   04-09-08 19:04

Кажете мненията си за двата обектива и кой от тях е по-добрият !

говоря за APO версията на Сигма и за 70-300 Nikkor без VR.

Имам малки впечатления от Сигмата и макрото ми хареса,като за любителски обектив е добре,но си нямам и напредстава от възможностите на никора.
така,че хора с опит :) вие сте наред :)))

Отговори на това съобщение
 Re: 70-300 сигма или никор !
Автор: coverdale84   
Дата:   04-09-08 20:17

70-300 версията без ВР отстъпва много на Сигмата...няма какво да се чудиш изобщо...както се сещаш нещата са съвсем други при 70-300 ВР [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 70-300 сигма или никор !
Автор: photostoykov   
Дата:   04-09-08 20:29

Мераклийски, Сигмата си е любителски обектив в добрия смисъл на думата и затова струва 400 лв. Никор 70-300 без ВР сигурно се намира вече само втора ръка. За цената - не знам! Пазарлък, ако се появи по базарите. Но за 70-300 с ВР знам, че струва 900 лв., защото съм го плащал "собственоджобно"! "ВР"-а е класа над Сигмата, а и със собственото си братче се бори успешно! Просто е най-добрия бюджетен теле-эум на Никон! Знам, че болшинството форумци се интересуват единствено от цената, но по мое мнение специално за оптика пари не трябва да се икономисват![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 70-300 сигма или никор !
Автор: mravunko   
Дата:   04-09-08 20:50

ако ще даваш 900лв можеш да си земеш от е-бей с малко търпение 80-200/Ф2.8 за тия пари.

а иначе 70-300ВР излиза в базара около 700лв, само трябва да следиш обявите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »