Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Покупка на Ч/Б филм - Варна
Автор: cliche   
Дата:   26-08-08 10:21

Здравейте,
Търся стандартен 35мм Ч/Б филм. Живея във Варна и вчера търсих в по-известните фотота (тези до червения площад)такава лента, но без успех...Въпроса ми е от къде да си купя една-две ролки, та да поснимам артъ черно бяло [smilie3]
ПС. Имам от два дни и светкавица Чайка, от онези с куфарчето ;) Бихте ли ми дали линк за някакво опътване или набързо някакви съвети за ползване?
мерси [shtrak] [beer] [beer] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Ч/Б филм - Варна
Автор: canonio   
Дата:   26-08-08 11:01

За ръчно проявяане има във фото-фобо на "направи си сам (цариброд) "
Иначе за ц-41 , трябва да има на кодака срещу дупката.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Ч/Б филм - Варна
Автор: cliche   
Дата:   26-08-08 11:20

Значи трябва сам да си проявявам чб лентите... вярно, че там е целия кеф и уникалност на снимането на черно бял филм, но май ще се наложи да почета за този ц-41 процес.
Някой друг съвет няма да ми дойде в повече, така че ако на някой му се пише за първите стъпки в черно-бялата фотография със Зенит-Е да пише. Има кой да го чете!
Тенкс! [beer] [beer] [smilie21] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Ч/Б филм - Варна
Автор: darkarcher   
Дата:   26-08-08 11:51

Ако си мераклия да проявяваш, ти трябват корекс доза, проявител, фиксаж, термометър и тъмна стаичка. Филми можеш да си поръчаш директно от Екуипекс, пращат колет с наложено плащане по Еконт.
Имейлът им е equipex@abv.bg.

Пък като за начало може и един Profoto на 400. Имат го на Дупката. 8 пари.
[shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Ч/Б филм - Варна
Автор: cliche   
Дата:   26-08-08 12:19

супер! мераклия съм но надали ще имам време във Варна, като се върна във Фр. ще отида в едно мн добро студио, където се наемат всички нужни неща за проявяване, барабар с безплатни съвети от две много симпатични девойки...
докато съм в БГ дали има фото където да проявяват ЧБ филм?[smilie21] [beer] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »