Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 въпрос за сапунерче кодак М1033
Автор: lansky   
Дата:   10-05-08 13:13

бихте ли споделили мнения за това сапунерче... че ми хвана окото ама не знам какво да гледам по тези апарати



и понеже ми е спешно - моля или ми кажете кое са му слабите страни, или споделете коя друга машинка до към 200 долара с малки размери би вършила "уж някаква работа"

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за сапунерче кодак М1033
Автор: lansky   
Дата:   10-05-08 13:16

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=8795734&type=product&id=1205538041688

нещо не става с линковете [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за сапунерче кодак М1033
Автор: dideron   
Дата:   10-05-08 15:29

Kodaka e dobro no niama dobro makro i niama nikakvi ra4ni nastroiki.Ne znam kade se namirash no mi se struva 4e si v USA.Ako e taka tam za 190 dolara se namira nov Canon 720 IS koeto e mnogo po-dobro ot Kodak-ima palni ra4ni nastroiki,izpolzva SD karti pamet i baterii AA,ima gi vav vseki magazin,dokato Kodaka e mai s litiev akumulator,kato se skape trudno se namira.
Ogledai se za Canon 720is za tezi pari e mnogo po-dobar ot Kodaka.Imal sam 3 modela na Kodak,sega snimam s Canon 710 is-ne moje da stava i duma za sravnenie.Izviniavai za latinizata.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за сапунерче кодак М1033
Автор: dideron   
Дата:   10-05-08 20:22

Сега на кирилица.Кодака при добро осветление прави много хубави снимки ,но проблема е ,че е напълно автоматичен,няма никакви ръчни настройки и снима фотоапарата,не човека.Освен това макрото на Кодак е лошо-не могат да снимат отблизо.Другото ,което не ми харесва е литиево-йонния акумулатор-или трябва да имаш резервен или като свърши трябва да чакаш да се зареди,докато тези които използват АА акумулатори са без проблем,вярно издържат по-малко но ги има във всеки магазин за техника,примерно аз в калъфа нося още 3 резервни комплекта.
Затова за тази цена 190-200 долара ти препоръчвам Канон 720 ис-има пълни ръчни настройки,включително по желание и ръчен фокус,също е достатъчно компактен , е не колкото този Кодак ама става,8 мегапиксела не са 10 но мегапикселите не са всичко в една снимка.Голямо предимство е че има 6 пъти оптичен зум срещу 3 пъти на кодака,също използва евтините СД карти памет,използва стандартните АА акумулатори ,което за мен е голям плюс,защото в България много трудно се намират литиевите за различните модели на Кодак,на мен специално ми ги носиха от Щатите.А има едно ограничение-Канона снима клип със звук до 1 Гигабайт или 1 час,докато Кодак снима колкото памет има,но за сметка на това клипа на Кодак е с много по-ниско качество.Струва ми се ,че светкавицата на Канона е малко по-слаба от тази на Кодак,но пък за сметка на това се продава външна светкавичка с голяма мощност-ако имаш нужда от това.Недостатък на Канона който дразни е ,че времето от снимката до повторното зареждане на светкавицата е доста-около4-5 секунди.Въпреки всичко казано дотук твърдо препоръчвам Канон 720 ИС,като снимам с него известно време и после снимам с каквато и да е друга сапунера ми е много криво.В края на краищата решението е изцяло твое.Успех.
[shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »