Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снима ли някой със SAMSUNG от NV серията?
Автор: feti   
Дата:   06-05-08 01:08

Здравей те .
Снима ли някой със SAMSUNG NV30?
Спрял съм се на няколко модела от NV серията на SAMSUNG и се чудя кое да избера .

Отговори на това съобщение
 Re: Снима ли някой със SAMSUNG NV30?
Автор: guciguci   
Дата:   06-05-08 10:38

Гледах ги всичките NV-та на Самсунг и си купих Panasonic Lumix. Тези от Самсунг играчки ли почнаха да произвеждат,какво. Объркано меню,с някакви сензорни бутони и продавачите ми викат,че ще свикна. За какво ми е да свиквам,аз искам фотоапарат ,с който да мога да работя бързо и лесно,не е ли така?
И снимките не ми харесаха. След това се насочих към един CANON IXUS 75 пак около тази цена 419 лева. Отидох във Фотопавилиона и бях много навит да го купувам. Супер дисплей 3 инча,метално тяло,удобно управление,но снимките омазани колкото си искаш. Вземам Panasonic Lumix FS5 пак за 419 лева. Малко ,удобно с лесно управление. Снимките по контрастни и от Канона и най-важното за същите пари има и стабилизация!!! Много рязка картинка. Шум си има,но аз го взех за копия до 13х18,където шумът не се забелязва. Това е. Много съм доволен и още не мога да повярвам колко е добър модела на Панасоник за същите пари,за които първоначално щях да се набутам да взема Самсунг!!![smilie10]



Публикацията е редактирана (06-05-08 10:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Снима ли някой със SAMSUNG NV30?
Автор: feti   
Дата:   06-05-08 12:24

Използвал съм SAMSUNG S850 -много добър аларат.
Интересувах се дали по-новите модели са също толкова добри .
Благодаря за мнението ви.

Отговори на това съобщение
 Re: Снима ли някой със SAMSUNG от NV серията?
Автор: darksorrow   
Дата:   06-05-08 12:28

на фона на s850, който не е лош сапунер, единствен реален ъпгрейд би била камера от друг клас. не се занимавай с глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Снима ли някой със SAMSUNG от NV серията?
Автор: feti   
Дата:   06-05-08 12:38

Явно така и ще направя.
Какво бихте препоръчали.



Публикацията е редактирана (06-05-08 12:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »