Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 имам следния проблем...
Автор: trolltaar   
Дата:   29-04-08 09:23

имам следния проблем взех си канон 40д с 4gb карта, най-новата версия на софтуера за сваляне и обработка на снимки от апарата и не мога да сваля на компютъра нито една снимка от картата - просто не прави връзка. смених кабела, пробвах на различни компютри, но не и не. някой да е имал такъв проблем и как го е решил?

Отговори на това съобщение
 Re: имам следния проблем...
Автор: nsirakov   
Дата:   29-04-08 09:32

кард рийдър за 10 лева и си готов

Отговори на това съобщение
 Re: имам следния проблем...
Автор: mixmike   
Дата:   29-04-08 09:32

Първото нещо като си купиш апарат, е да си купиш card reader! Най-евтините вършещи работа са максимум 15лв, но са незаменими. Ползвам го и за да си кача музика на телефона, защото ако прехвърлям през софтуера на телефона и ще се окотя.
Това ти е решението, а ако все пак искаш през апарата - виж някъде в менюто имаше настройка - сложи я на USB. Доколкото си спомням за прехвърляне през апарата Canon трябва да инсталираш софта от диска и е пълен шит[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: имам следния проблем...
Автор: asahi   
Дата:   29-04-08 10:45

Нема сми от всичкия софт.

Отговори на това съобщение
 Re: имам следния проблем...
Автор: mrtn   
Дата:   29-04-08 16:15

И без четец за карти не би трябвао да имаш проблем. Всичко друго ли му работи на апарата?
Може да е софтуеърен проблем, нещо с драйвърите, които си качил на компютъра.

Отговори на това съобщение
 Re: имам следния проблем...
Автор: bobi66   
Дата:   29-04-08 19:46

Здравей, аз имах същия проблем.
Заедно с Windows-a се зареждаха twain драйверите на скенера и web камерата.
Изключих скенера и Web камерата да не се зареждат заедно с Windows-a. Наново инсталирах драивера на фотоапарата и сега нямам никакъв проблем.
От придружаващия софтуер използвам DPP 3.1 и съм много доволен.
Четеца на карти според мен е най-разумното решение.

Отговори на това съобщение
 Re: имам следния проблем...
Автор: trolltaar   
Дата:   30-04-08 09:59

Благодаря на всички за съветите. взех си четец и вече нямам проблем. на апарата всичко си му работи и най-вероятно си е софтуерен проблем, но не мога да установя какъв още. с предишния апарат нямах такъв проблем, ползвах същия софтуер...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »