Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Олимпус е510
Автор: seastranger   
Дата:   03-04-08 13:38

Какво мислите за този апарат или по-точно за дабъл зоом кит пакета, защото мисля да си го купувам. Излиза към 1300 лв, бихте ли ми препоръчали нещо друго за същите пари и защо, какви са плюсовете и минусите на олимпуса и т.н. На мен лично ми харесва много, че този апарат си има вграден оптичен стабилизатор. Благодаря ви предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус е510
Автор: zaiko   
Дата:   03-04-08 13:43

Хубаво тяло. Снимал ли си с друг ДСЛР, или това ще ти е първият?


Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус е510
Автор: seastranger   
Дата:   03-04-08 14:02

Това ще ми е първият, а сега съм с Konica Minolta Dimage z10

Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус е510
Автор: zaiko   
Дата:   03-04-08 14:22

Разлика от z10 ще видиш и то голяма. Минусите на тялото са малката матрица (това си е валидно за всички модели на Оли), която води до по-нисък динамичен обхват. Иначе обективите са страхотни, много добре коригирани точно за този размер матрица, резолюцията е много добра, стабилизацията също. Ако сравниш директно с други марки (никон, пентакс) ще забележиш разлика в размера на визьора както и във формата на кадъра. Оли са с по-малки визьори, заради по-малката матрица и снимат във формат 4:3, а останалите ДСЛР-и са 3:2.

Най-добре върви в някой магазин, хвани Оли Е-510, Пентакс К100Д Супер и Никон Д40 примерно (никона няма стабилизация) и виж кой най-добре ще ти пасне.

Успех [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус е510
Автор: seastranger   
Дата:   03-04-08 14:28

Еми аз вече Оли Е-510 съм виждал и утре и ще снимам с такъв, един познат си взе такъв, а за никона и на него му бях хвърлил оки, но ме притеснява, че няма вграден стабилизатор и това прави оптиките още по-скъпи [smilie11]. Благодаря за инфото ;)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »