Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: kreten   
Дата:   23-01-08 12:51

Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване - или за отношението с клиенти на фирма PRINTVIZIA

Тази тема може да бъде полезна на хората решили да отпечат сниките си в голям размер.

Написах това и изпратих e-mail на въпросната фирма с линк към тази тема.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: CanoniO   
Дата:   23-01-08 12:57

Некомпетентността в БГ е навсякъде. Странното е, че на шефовете не им пука какви хора им работят...

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: asahi   
Дата:   23-01-08 14:09

Къде това - в Перник ли?

Всъщност новина ли съобщаваш, оплакваш ли се или ни даваш загадки?

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: kreten   
Дата:   23-01-08 14:29

Не, не е в Перник, в София е тук.
Не не се оплаквам, споделям личен опит с определена фирма за определени услуги, който смятам, че може да бъде полезен някому, като съм се постарал да го направя без квалификации и обиди, излагайки, конкретен случай и давайки думата и на другата страна, както смятам е редно да се прави по всякъкви въпроси.

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: thefly_   
Дата:   23-01-08 14:52

споко :))) случва се :)

на същия принцип - до нас е, удобно е, отивам в една фирмица за шарена разпечатка на плакатче. исках да станат 50 броя, но първо реших да пусна проба. дадох им илюстраторски епс и малък джейпег за контрол - някой път илюстратора дава фира, като се отваря с друга версия.

на пръв поглед печата - перфектен, плътни, точни цветове, бонбон!

после видях едни ивици, за които се оказа, че си ги знаят. такава била машината. после забелязах, че са разпечатали джейпега, вместо епс-а. питам изумен защо?! "ми то няма разлика, г-не". това - от мацката на компютъра.

е, доколкото знам - ивиците си ги оправиха, ама съмненията в компетентността останаха, та... има и по-добри места за печат.

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: asahi   
Дата:   23-01-08 15:42

thefly_
Питай къде да ходиш. ПДФ-а не дава много възможност за грешки.

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye лилав принтер с banding и криво сгъване
Автор: todorzuboff   
Дата:   24-01-08 18:01

Положението, което описва kreten си е класика за България. Клиентът очаква някакво качество срещу парите си, когато не го получи той естествено не е много щастлив, когато обаче предяви някакви претенции пред изпълнителя се оказва, че е и виновен на всичко отгоре. Прочее и аз никак не съм доволен от обслужването в PRINTVIZIA. Имал съм няколко поръчки при тях и винаги са закъснявали с изпълнението, естествено ми обясниха, че не били виновни, били много натоварени, нямало друг начин... Извинения обаче не чух.[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »