Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   31-12-07 16:35

Здравейте!
Първо Честито Рождество Христово и Весела Нова Година!
До този момент се забавлявах да снимам с "чудните" камери Нокия, Сони Ериксон и тн...
Но, след няколко дни ще ми донесат от Япония един Panasonic Lumix FZ50 и ще се включа в групата на лаиците ентусиасти, които всеки момент ще направят онази гениалната снимка, дето ще покори сърцата, ще направи хората по-добри и света a better place...[shtrak] [smilie18]
Всичко това е прекрасно, обаче всички книжки и документи, с които идва апарата ще са на японски. А, той леееко ми куца[smilie11]
За това искам да попитам, молейки, дали някой има представа от къде бих могъл да си изтегля такова упътване на английски, италиански, френски или испански (като първите два са за предпочитане). Все пак не разбирам особено и тепърва ще се боря, но с голямо удоволствие!
Благодаря Ви и Много Весели Празници!!!
[beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: lizaastar   
Дата:   31-12-07 21:54

от сайта на Panasonic:)

link



пише DOWNLOAD :)

Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: chiphead   
Дата:   31-12-07 22:21

цък - тук


Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: JAM   
Дата:   01-01-08 04:15

Ето тук има на български:
http://web.kkelectronics.com/instrukcii/PANASONIC/Fotoaparati/dmc-fz50_oi%20bg.pdf

Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   01-01-08 06:27

Благодаря Ви!
Намерих го на български. Сега трябва търпеливо да дочакам и самия апарат, което не е много лесно работа....почти цяла седмица.
Успешна Нова Година на всички!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: nikton1954   
Дата:   01-01-08 09:36

Честито - апаратчето е супер.

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   01-01-08 16:39

Нали, нали? Много чудене падна, а аз съм много новобранец.
Ужасно много ми харесаха снимките направени с такъв апарат, всичко, което прочетох за него в мрежата. Мисля, че ще ми пасне.
Сега тепърва ще се боря и с програмите за пост обработка...а, в тази връзка, софтуеъра, който си идва с апарата го описват като доста добър и богат, но...абем трябва ли задължително да си седна на @$#@ и да уча Фотошоп? Предполагам, че най-много ще се занимавам цялостно да омекотявам цветове,да сменям размери...задължителния минимум.
Честно казано, не съм голям почитател на Фотошоп и дори тук ако в някоя снимка видя и усетя присъствието на тази програма, това моментално ме дистанцира от снимката.

Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: Synthy   
Дата:   02-01-08 10:46

чак пък ужасно много [smilie8]
по-скоро стават. но пък "тялото" е най-доброто според мен, в сравнение с другите турбо сапунери [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Упътване за Panasonic Lumix FZ50
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   02-01-08 15:15

Благодаря ти, Synthy. "Тялото" не е маловажно....макар и в края на краищата крайния резултат да е основното. Мисля, че за мен е точен. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »