Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дилема за избор но фото
Автор: radoslaf   
Дата:   26-11-07 13:13

Здравейте на всички!
Реших да си сменя старото фото Canon A620 с нещо по добро с голям зум и стабилизация , канончето го ползвах около година и бях супер доволен но без стабилизация особенно съпругата като снима 50-60 процента от снимките са брак.
Бях се насочил към Fuji S8000FD но от няколко дни чета разни ревюта и за фуджито няма кой знае колко писано но има много теми за Panasonic FZ18 в който много го хвалят и го изкарват най добрия в този клас и започнах вече да се чудя кой е моя апарат. От друга страна един приятел който е по-навътре в нещата ме убеждава за Canon S5 IS като според него който и да взема от трите няма да усетя видима разлика.
Наистина съм лаик в областа да фотографията и не ме вълнува особенно при еди си колко ИСО колко шум имала матрицата , интересува ме с апарата да се работи лесно защото го ползват и съпругата и сина и в повечето случаи се снима на автоматични настройки.
Аз лично бях се насочил към фуджито защото снимките които ги има из нета снимани с него повече ми харесват като цветове , но не знам да колко може да им се вярва.
Ще ви помоля да ме насочите малко кой да избера , защото след толкова четене на разни ревюта вече тотално се обърках.
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема за избор но фото
Автор: didesignbg   
Дата:   26-11-07 13:37

като според него който и да взема от трите няма да усетя видима разлика.
Прав е. Отиди в магазина, виж кой ще ти залепне в ръката и го вземи. Много по-важно е апарата да те радва като го хванеш, от това да знаеш че на онова ревю, в оня сайт го смятат за най-добър.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »