Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 10:00

Снимам с такова фотоапаратче.След като направих поредица от снимки броячът се занули.Опитах се да видя направените кадри на компютъра,но и там нямаше нищо.Реших, че е от батериите.Смених ги.Отново нищо.Пробвах да направя снимки, но броячът започна за пулсира на 0, което показва, че има снимки,или паметта е задръстена.
Пробвах да отблокирам апарата сама, но си прецаках компютъра и за малко да ми откъснат главата
Моля ако някой снима с подобен апарат,тук му е мястото да кажа,че май е от серията еднодневки, нека е така добър да даде съвет къде могат да го отблокират.
Другото което се сещам, е, че на позиция камера, няма проблем.Там снимките стават.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: mad_rad   
Дата:   25-10-07 10:02

Сещам се само за един начин за отблокиране... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: dau   
Дата:   25-10-07 10:03

Ами това е мегакамера... явно брояча е над тези неща [smilie10] [smilie8] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 10:04

Не се бъзикайте защото ми е гадно!

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: tofo   
Дата:   25-10-07 10:07

Май тряа да си свалиш снимките от апарата. 0 значи че нямаш място в паметта. Аре[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 10:13

Никъде не се виждат за да ги сваля!

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: tofo   
Дата:   25-10-07 10:21

Яйш тука

Майтапчи[smile]

Можеш ли да видиш снимките от апарата.



Публикацията е редактирана (25-10-07 10:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 11:24

Не виждам снимките и в апарата!

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: loveforever   
Дата:   25-10-07 11:40

Интересно как се опитваш да видиш снимките на компютъра.
Ако можеш да свалиш картата с паметта може да опиташ да свалиш снимките чрез кард-рийдър.
Преди време щерката имаше някаква ТСМ - играчка и правеше проблеми с копчето за смяна на режимите - някакво междинно окъсяване при превключване което блокира апарата, но извадена от апарата картата можеше да се източи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 12:09

Това не мога да го направя въпреки, че като го чета ми става ясно. Не съм го отваряла, а ако го отворя и почна да ровя в него ще иде на боклука, защото нямам понятие от този вид тахника.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: nomadsl   
Дата:   25-10-07 12:25

Зори, а капачката от обектива махаш ли, или те е страх да не се скапе нещо?
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: loveforever   
Дата:   25-10-07 12:31

Картата с паметта (ако не е вградена) би трябвало да си има капаче от където да може да се вади, подменя и т.н. (както батериите)

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: matasel   
Дата:   25-10-07 12:47

Ама в тоя мегаапарат сигурно са я затворили в апарата (за да не се загуби, например)
Що не помолиш някой по-опитен познат да ти помогне, че в противен случай виж, че наистина ти откъснали главата и после едма форумка по-малко, което наистина е много лошо[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 13:16

Апаратът няма капачета.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 13:19

Главата щяха да ми откъснат защото скапах служебния компютър вчера с щракане тук и там.След като добре се потрудих да реша проблема сама, след мен оправяха 3 часа компютъра и разбраха каква съм я вършила.Изтраха ми софтуера и сега хептен съм в изолация!

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: asahi   
Дата:   25-10-07 13:27

Огледай се за кошче и пусни незабелязоно ТСМ-то вътре. За по-сигурно го увий в мазен вестник. Така няма да се върне при теб и ще имаш една главоболка по-малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 13:37

А тръпката по форума!? Да присъствам само с коментари, без снимки ще е тъпо, а и на никого не се харесва!

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: tofo   
Дата:   25-10-07 13:46

Преди виждаше ли направените снимки от дисплея на апарата
Друг път източвала ли си снимки оттам
Разкажи кви са копчетата, щото май само ти имаш такъв. И не го слушай асахи, явно имаш някакъв уникат.[smilie5]
В краен случай пробвай да форматираш картата, пък за снимките ще му мислим после


Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 13:56

Не е никакъв уникат, а по-скоро някаква еднодневка. Ето каквонаписах за това как изглежда:
Апаратът е ТСМ следва номер 206883.Под него пише:Dual internet kamera
Батерии 2х1,5волта.
Апаратът е малък широк3см, висок 8 см., като играчка.На картонената кутия с която е купен пише мини дигитална камера.
Апаратът има две копчета Едното за правене на снимки и второто за позициониране.От второто се избира с какво да се снима-с камера или фотоапарат.Има картинки за обозначение.Освен двете картинки има още позиция за самоснимачка. Всички тези неща се виждат на малко екранче на което обаче не се показват кадрите както при другите апарати.
Към апарата има две СД-та.Едното е за сваляне на снимките от апарата към компютъра, вторият за камерата и компютъра.
Това сваляне става посредством инсталиране на програмките записани на СД-то. Самото сваляне става, чрез USB port.
Апаратът прави около 40кадъра с 2бр.батерии.След като направих доста снимки, които се виждаха като бройка на екрана изведнъж се появи нула.Реших, че е от батериите и ги смених.Пробвах да направя снимка, нулата започна да пулсира.И другото вече го знаете.Този апарат ми е подарък. От този вид техника нищо не разбирам.Вчера тичах по фотоателиета и оново което рабрах е, че има кадри, но паметта е пълна.Апаратът е евтин,дори казаха да го метна ако не се оправи, но аз нямам друго с което да снимам и не искам да се разделям с него.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: tofo   
Дата:   25-10-07 14:06

Май нямаш дисплей да си гледаш снимките. Така ли е?
Цифрата на брояча намаляваше ли и ли се увеличаваше. Май намаляваше, А?
Трябва май само да се оправиш със софтуера на компа и да си източиш снимките. Успех[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 14:13

Нямам дисплей за гледане на снимките, а големината на нулата не се променя.
"Трябва май само да се оправиш със софтуера на компа и да си източиш снимките". Ето това не мога!

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: asahi   
Дата:   25-10-07 14:14

Зорке, това е някаква уеб-камерка. Не се мъчи напразно.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: arnaudov   
Дата:   25-10-07 14:16

Да не е от тези ТСМ които като се запълни паметта и ти продължаваш да снимаш ти трие най-старата снимка за да запише новата.....?

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: Zori   
Дата:   25-10-07 14:19

Не не е от този модел.

Отговори на това съобщение
 Re: Мегакамера ТСМ-Сименс-Зов за помощ
Автор: asahi   
Дата:   25-10-07 14:32

Опс, това беше подругата тема...



Публикацията е редактирана (25-10-07 15:07)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »