Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: pincher   
Дата:   16-09-07 16:34

Hora pomognete mi mn se kolebaq mejdu tezi dwa fotoaparata,daite nqkaw sawet. na olympusa mu dawat po dobri harakteristiki (18 zoom,raw-format...),no canona se slawi sas dobrite si fotoaparati( kato cqlo),drugoto koeto e ako e canona dali si zaslujawa parite wse pak canona e nad 950i nagore lw.,a olympusa warira okolo 700lw.
Imam priqtel w Amerika koito moje da mi wzeme (a tam sa na edna cena),za6to takawa e razlikata w Bulgaria (dali zaradi imeto na canona)
Ako iskam da si wzema ot Bulgaria koi da izbera (za6toto razlikata w cenite na dwata ne e malka)
Molq kajete ne6to za garanciite ,4uh 4e ima takiwa koito wajat za cql swqt.ima li takowa ne6to i waji li w Bulgaria

Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: bouncer   
Дата:   16-09-07 16:39

Canon S5IS e 899lv s DDS i podarak 1GB karta, SP550-735-749lv s DDS.Iavno gleda6 gre6ni ceni.


Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: fmj   
Дата:   16-09-07 18:00

http://www.dcresource.com/reviews/cameraList.php[smile] vij revuto i na dvata i sam 6te re6i6 sled kato gi pipne6 na jivo

Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: doca   
Дата:   16-09-07 18:12

1.Гаранция на апарат купен от Америка, не важи за България
2.Аз доскоро имах S3 и мога да кажа само положителни неща за марката
3.Моя позната от форума ми показа няколко кадъра правени със S5, с много добро качество и без сериозна обработка.
Ето ти линка към тези снимки:
https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=60302
За Олимпуса нищо не мога кажа, защото избягвам марки различни от Канон, Никон и Пентакс.
4.Ако имаш възможност вземай от САЩ и не се притеснявай. Тук Канона има сериозна поддръжка от Zentex, но този апарат, ако го пазиш, просто няма какво да му се развали.
5.Ако решиш да имаш нещо по- истинско, като имам предвид ДСЛР, съвета ми е ди се вземеш от САЩ Pentax 100D Super, който се продава там с китовия обектив за 600 долара.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: pincher   
Дата:   16-09-07 20:01

ne pitam tolkova za cenata kolkoto za mnenieto tova koi ot dvata e po-dobar i si zaslujava parite,za olympusa(ima po dobri harakteristiki za po malko pari ,no Canona si e marka i se pritesnqvam dali za tezi pari ne e po dobre da vzema Olympusa .Pitah v specializiran magazin i kazaha 4e (za dvata modela) le6tite na Olympusa sa po-dobri ot tezi na Canona. Glavno se interesuvam dali e tolkova drasti4na razlikata v ka4estvoto na snimkata.

Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: kaic   
Дата:   16-09-07 20:59

pincher, какво значи по-добър, във какво да е по добър?
Има доста критерии за доброта - например на единият зума е 12 а другият 18 - има ли смисъл да питаш кое е по добро.
Според мен първо посочи точните критерии които те интересуват, погледни http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_s5is%2Coly_sp550uz&...

прочети внимателно и сравни сам. Едва ли някой тук притежава и двата апарата за да има обективно мнение и защо ли реши, че ако аз ти кажа че единият модел е по добър от другия то това ще е самата истина.
И още - защо смяташ, че мененията в www.dpreview.com не са достатъчни и изчерпателни с информацията си а търсиш мнения от такива като мен които смело могат да те подведат поради своята пристрастност.
Аз например мога да ти говоря много за канона защото щтракам с него, но нищичко незнам за олито- е как да ти помогна тогава.
И пиши на кирилица, за да те разбират хората.


Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: miton   
Дата:   16-09-07 21:16

пишете на кирилица, тук почти никой не обръща внимание на латиницата....!!!![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: surg   
Дата:   17-09-07 00:01

Пинчер...
писано е доста преди месеци...тук...що не се разрови...
Олимпуса е нафукан с цифри....които грабват душата....

но...
1 бавен, особено на РАУ
2. оптиката е с липса на рязкост в целият диапазон,
3, снимките са с шум и по малко детайл...

виж внимателни снимките на олито в прегледите по света...
Канона е по добрият избор...


виж най продаваните апарати в амазон.ком

http://www.amazon.com/gp/bestsellers/photo/ref=pd_ts_p_nav/103-3588802-4626224

Отговори на това съобщение
 Re: olympus550UZ vs. Canon Pawershot S5is
Автор: didesignbg   
Дата:   17-09-07 08:19

pincher вземи си купи апарат. тея 8мп на матрица която едвам удържа 5....
жертвай малко зум и си купи нещо с по-голяма матрица.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »