Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Поглед назад: Sigma SD - 14 - апарат ли е или що?
Автор: aleksandr   
Дата:   15-09-09 11:08

Здравейте!
Този апарат взеха да го дават доста евтино!
Четох кавото намерих - много противоречиви неща, но моя извод е, че за човек който"не бърза" докато снима е добър избор заради красивото изображение. А може би се заблуждавам!
Ще бъда благодарен на всеки който има реален опит с него да сподели каквото иска!
И един специален въпрос: как се държи с механични обективи на М-42.
Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pstoev   
Дата:   15-09-09 11:39

и аз бях решил да си го взема,направих няколко тестови снимки с модела от магазина на епъл(на ъгъла на раковски и графа.не бях очарован,вярно условията не бяха много подходящи защото снимах само в магазина а на топла светлина си е кофти(пак трябва да опитам)...и друго което ме притесни е,че е 4мп...интерполира се до 12мп в апарата само в жпг(а той е кофти)при тоя размер,снимките стават само за компютър.визъора е доста малък(като на 4/3)и така ръчния фокус при м42 става мъка..
бих си го взел но ако пак се появи оферта в ибеят ново тяло за 260$[smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »