Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За отварянето на "Любими снимки"
Автор: vili_anastasova   
Дата:   13-04-20 13:13

Честита Цветница на патерици и весели и спокойни Великденски празници на всички пожелавам![smile] [beer]
Искам да попитам - въпроса ми не е от вчера и моментен, не може ли да се направи нещо, за да може разглеждането на Любими снимки да е по-улеснено. Сега с това скролване и отваряне не се получава добре, понякога чакаш много време да се отвори следващата "порция" от любимите ти снимки, а аз често разглеждам Любими снимки на авторите, за да се ориентирам какво харесват те и така попадам на често пъти неоткривани от мен страхотни фотоси. Въпросът ми е към админите, но може да има и други мнения. Моля, без обиди и хейт, някой може да се включи и с други предложения![smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За отварянето на "Любими снимки"
Автор: CDman   
Дата:   13-04-20 13:51

В тая криза първо ще оправят базара, любими после [smilie5]

Сериозно:

Любими се отварят така както и галериите на авторите.
Ако с галериите не чакате значи или е от нета или браузъра. Пробвайте да си изчистите кеш-а. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За отварянето на "Любими снимки"
Автор: vili_anastasova   
Дата:   13-04-20 14:01

То е ясно, че в тази криза последното нещо, за което ще се сетят, са Любимите снимки, така е...[smilie5]
Трудничко е скролването, просто се затормозява разглеждането така, да, може да е от браузъра, но наистина, здраве да е, по-важно е да излезем здрави и читави от тая корона![beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »