Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И това доживях
Автор: HP   
Дата:   22-06-16 12:15

Все ми се беше случвало, ама да ми откраднат сенника и калъфа на обектива не беше ми се случвало. Вчера в Бургас [smilie5] Плъпнали са яко гастрольорчета и местни. За това нищо не държа в колата, ама сенника и чантичката на обектива ги оставих на предната седалка. Посред бял ден до морската градина. Много бързи [smilie5]
Ако някой намери чантичка и сенник на Сигма 35/1.4 да пише едно л.с[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: lamerko   
Дата:   22-06-16 12:18

Да няма някое счупено стъкло за нищо?

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 12:20

Много са нагли вече, м@мицата им... [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: HP   
Дата:   22-06-16 12:25

Няма счупено стъкло, отключена направо, а аз съм сигурен , че я заключих, защото винаги проверявам-навик.

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: philip   
Дата:   22-06-16 12:45

Бе хората в багажник не смеят да оставят нещо, камо ли на предна седалка... Дано се открият.


Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: spotter84   
Дата:   22-06-16 12:56

Ако това звучи успокояващо изобщо, в София зимата са ми крадяли забравена шапка в автобус точно за минутка невнимание....[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 13:20

Голям късметлия съм явно, никога нищо не са ми крали, нито са ме обирали [smile] Бай бабо да не ме стига... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: enizvk   
Дата:   22-06-16 13:22

Едни приятелки от Кейптаун като си идваха на слизане от автобуса 2-ма грабнали портфейла от ръцете и. Честито пъро впечатление...

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 13:25

Всъщност сега като се замисля веднъж изгорях с 33хил. евро в имотна измама, явно ми е достатъчно [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: HP   
Дата:   22-06-16 13:28

А, преди години така разбиха апартамента, тоест отключиха и го заключиха даже. Особено нагли копеленца, предната седмица така комшиите, при тях отключили и заключили и касата им. Само пари и злато търсеха. И все посред бял ден. Тия в Бургас са ми ясни, набързо квото докопат и газ. Миналата година на почти същото място разбиха пасата на братовчеда, ама там си беше счупено стъклото за едно цд от 70 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 13:33

Това със заключването сякаш е номер, за да не усетиш още при влизането, та ако са оставили още там някакви следи да бъдат заличени от собственика. Доколкото съм чел тук и застрахователите не признават застраховки без следи от влизане взлом?!
Абе живи и здрави да сме в крайна сметка, макар и да е болезнено, това са просто вещи... Такава идеология следвам напоследък...

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: batsali   
Дата:   22-06-16 13:39

Един съвет. Тия китайски катинарчета и разните масови 5 пинови патрони ги забравете, че са ключалки. Все едно ги нямате, ако става дума за отключване, а не трошене.

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: enizvk   
Дата:   22-06-16 13:46

@batsali е прав. По-добре без тях щото, като ги видят наистина шанса да те ограбят е по-голям.. поради разбираеми причини. Приятел от Аркус Сот ми го каза.

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: lamerko   
Дата:   22-06-16 14:36

Патрон се троши за 20-25 секунди от времето на вадене на интрумента, до отваряне на вратата. И явно е достатъчно безшумно. Преди две годин бяха влезли в мазетата - за една нощт са потрошили 20-на катинара и напрактика са отворили всички мази... никой нищо не е чул и видял.

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   22-06-16 15:05

Те крадците са ясни. На мен така ми отключиха колата. Взеха едно CD, което има-няма 10 лева, ама крадците са ясни. Колата я оставих пред вкъщи... и бам. Десетки пъти съм оставял cd-то в колата, но съм я паркирал в двора, а не пред нас. Тогава не смеят да барнат, защото съм сложил улична лампа в двора и свети та се не трае. Никога не оставям нещо в колата, дори и шапка, дори и празна торба, че... крадците са ясни. Живи и здрави да сме!

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: HP   
Дата:   22-06-16 15:06

То идеята е явно не да се троши, а да се отключва и заключва. Аз усетих веднага, защото на излизане отворих вратата на терасата да се проветрява, а като се прибрах беше затворена. Комшиите са се усетили няколко дни по-късно, когато са отворили касата. Почеркът един и същ-отключено и заключено. Добре пипнато-никакви следи, няма разхвърляно, счупено и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: chill   
Дата:   23-06-16 09:24

HP написа:

> Добре
> пипнато-никакви следи, няма
> разхвърляно, счупено и т.н.


И преметено, и чиниите измити ... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: HP   
Дата:   23-06-16 10:56

Де късмет, ама няма [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: roburt48   
Дата:   24-06-16 11:54

Аз ще дам един мрачен пример ! Майка ми почина преди 2 седмици.. В погребалната агенция изрично ме предупредиха да не слагам некролог на вратата на апартамента. Помислих, че е някаква ритуална практика или нещо от този род. Попитах каква е причината - оказа се, че масово разбивали жилища с некролози на вратата :) !!

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: colorphoto   
Дата:   24-06-16 12:34

Точно за това си разсъждавах скоро понеже имам възрастна леля,че ако стане нещо не бива да слагам некролог на вратата.....

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: JohnyWalker   
Дата:   24-06-16 13:55

Когато видяха, че на хладилника има само два магнита - от Видин и от Хасково, крадците толкова се натъжиха, че нахраниха котката и измиха чиниите.

Чувал съм, че дори влизат докато има хора вътре, вече почвам да се замислям дали да не стана роб на вещите си и да влача всичко ценно с мен :(

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: m.djorov   
Дата:   24-06-16 14:25

Вярно е, влизат. Мой колега беше отишъл с жената и детето си да спи известно време в сестра си, че правят основен ремонт на всичко у тях. Едната сутрин идва и вика - забравил съм да заключа вратата на апартамента и към 3 усещам, че вратата на спалнята се отваря. Поглеждам и някъв тип на вратата, дръпна ми телефона от шкафа и изчезна. В кухнята и другата стая вика, имаше лаптопи, ама явно първо при нас е нацелил да влезе. Беше полудял.
Това преди има няма месец, месец и половина в Пловдив, в Тракия.



Публикацията е редактирана (24-06-16 14:25)

Отговори на това съобщение
 Re: И това доживях
Автор: roburt48   
Дата:   25-06-16 02:28

Пичовете не подбират [smilie5] Чак им се възхищавам донякъде !! За това се искат здрави нерви и пълен непукизъм [smilie18] .. Глада е по-силен от тока [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »