Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Андроид
Автор: qwertyuiopa   
Дата:   27-07-16 16:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: lamerko   
Дата:   27-07-16 16:45

Направи си хард ресет на системата - проблема си е при теб :)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: Mantano   
Дата:   27-07-16 16:47

Аз съм със Samsung Note 3 от две години и един път не ми е забил. .Както казва lamerko - хард ресет [cool]



Публикацията е редактирана (27-07-16 16:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: Nikolas666   
Дата:   27-07-16 16:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: антивик   
Дата:   27-07-16 17:55

Да му мисли койт ползва телефон. Аз моя го държа само щот кат ида до Еконт, банка или някъде де требе да се плащат сметки винаги има графа телефон и ти искат номер. Инак изобщо не ми трябва. Компа и епощата си вършат идеално работата.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: qwertyuiopa   
Дата:   27-07-16 22:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: Twingo   
Дата:   27-07-16 22:44

С root ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: Патаран   
Дата:   27-07-16 22:56

Автор: антивик
Дата: 27-07-16 17:55

Да му мисли койт ползва телефон. Аз моя го държа само щот кат ида до Еконт, банка или някъде де требе да се плащат сметки винаги има графа телефон и ти искат номер. Инак изобщо не ми трябва. Компа и епощата си вършат идеално работата.


андроида не се ползава само на телефони, управлението на дрона ми е изцяло андроид

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: vkk1   
Дата:   27-07-16 22:58

аз от телефони не разбирам изобщо, телефон сменям само като дойде рожден ден и някой ми подари [smilie5]
Какви ли не андроиди имах, то не бяха забивания, зависвания, изгасвания, батерии, накрая ми писна от играчки, купих си един айфон, събиращ се в джоб /щото сега като гледам какви паламарки са с екран колкото таблет/ - и забравих за гореописаните неща. Преди зареждах батерия всеки ден, сега - веднъж на седмица. Не е забил никога. След като го купих - установих, че това е чисто желЕзо и си спрестих така досадното скърцане на китайски пластмаси, което ме дразни във всякакви форми и варианти на околната среда.
Обаче трябва да се отбележи, че аз телефон ползвам САМО за разговори. От приложения не разбирам, мобилен нет нямам и не мисля да имам.
... сега като се замисля имам едно приложение - кога минава международната космическа станция, дебнем през ден и детето много се кефи [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: mmjm   
Дата:   27-07-16 23:00

Туй с управленийту ней мноу за фалба.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: Daniel_P   
Дата:   27-07-16 23:08

Аз имам S4 ползвах го 2г и половина за този период 2 пъти е збивал , сега е при баща ми още си бачка без проблем! Както казаха по горе ресет на тела!

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид
Автор: bairi100   
Дата:   27-07-16 23:28

Откак ми подариха смартдагоифоня хуявей наскоро съм ногу доволен от вайбър-а и снимките,но още не мога разбера ,какво толку намират масите в светещата пластмаса и даже ходейки търкат там нещо?[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »