Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво стана с Фото култ?
Автор: vili_anastasova   
Дата:   11-03-16 12:51

Здравейте, отдавна вече не може да се влезе във Фото Култ, явно собствениците го закриха...
Въпросът ми е някой има ли идея дали изобщо може отново да се влезе там, и не е ли възможно да се стопира сайта, а да може да се влиза там и да се разглеждат снимките? Сигурно въпросите ми са глупави, но не ми е ясно какво става, когато на един сайт му дръпнат шалтера, и дали това дали ще се влиза там е решение на собствениците, или става автоматично изтриване от системата?
 Re: Какво стана с Фото култ?
Автор: HP   
Дата:   11-03-16 12:59

Не бях влизал от 5 години, но преди 35 секунди се получи, сайта си е там, напълно функционален на пръв поглед
 Re: Какво стана с Фото култ?
Автор: Silenciosas_Batallas   
Дата:   11-03-16 13:01

Стана това, което се очакваше.
Когато его-то на собствениците е в разрез с пазарното мислене и нормалната етика във виртуалното.
Аз го напуснах преди 100 години.
Тук също има такива моменти и елементи, но засега просто няма друг български сай с достатъчна популярност.
Но, общо взето аматьорщината и българската лакомия са пречка по дефолт пред развитието на сложни уеб проекти генерално.
 Re: Какво стана с Фото култ?
Автор: vili_anastasova   
Дата:   11-03-16 13:10

Абе личи си, че съм блондинка...[smile]
От много време насам на единия служебен компютър и на компютъра вкъщи не ми се отваря този сайт, а сега, след поста на HP влязох от другия служебен компютър, с по-нова версия, и сайта си се отвори....[smile] [smile] [smile]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.