Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Въпрос относно сервиз
Автор: bombata151   
Дата:   09-12-15 00:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: ZENTEX   
Дата:   09-12-15 20:56

1-во,с това отношение скоро няма да намериш сирвиз да ти свърши работата.

2-ро,кое те кара да мислиш че съм мързелив,това че често говоря отнесено по телефона е защото в този момент най вероятно работя нещо и трябва да съм концентриран,постоянно съм с хендс фрий поддържащо няколко линий,сещаш се какъв е мармалад,може да съм пиян,може да съм заклещен между краката на жена и да ми е трудно говоренето..........как така успя без да ме познаваш да определиш какъв съм.

3-то,колко пъти трябва да пиша в този форум разни клошари,злобари и тн,да не ми губят времето,времето е скъпо и струва пари,моето струва много пари,отдавна съм си седнал на масрафеца и последното нещо на което се надявам, е да чакам някой като теб търсещ евтино качество да ми подхвърли някоя угризка.

Весели празници на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 21:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: da.fo   
Дата:   09-12-15 21:07

ZENTEX, не те познавам , но след този пост и угризки няма да ти предложа [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: kvakioh   
Дата:   09-12-15 21:10

Не може така да се определят хората. Едно голямо "ЗА" за Зентекс, никога не съм го търсил, направо отивам там за каквото ми е трябвало и винаги е всичко било наред.
По темата- трудно ще се поправи този обектив, особено с гъбите.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 21:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 21:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 21:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: Simbon4o   
Дата:   09-12-15 21:23

Обектива не е някой евтинджос, ако е ED версията е струващо си да се възтанови нещо. Въпроса е, че ако го направи някой дето не разбира шанса да го влоши вместо подобри е огромен. Ако е ED съм заинтересуван да го купя с гъбите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: moto12   
Дата:   09-12-15 21:38

За дребно нещо съм ходил до Зентекс преди време, не ме върнаха. Много съм доволен.
Simbon4o - всички версии след 1981 са с ED, така като гледам. Включително този Ai-s.



Публикацията е редактирана (09-12-15 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: bombata151   
Дата:   09-12-15 22:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 22:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: Simbon4o   
Дата:   09-12-15 23:09

Автор: moto12
Дата: 09-12-15 21:38

Simbon4o - всички версии след 1981 са с ED, така като гледам. Включително този Ai-s.

Това съвсем не е така :). Версията с ЕД елемент е различна оптически и на нея си пише, че има ED. Освен това е с 9 ламелна бленда, а не 7 като предните.

Пламен ще се справи качествено с ремонта.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: gmivanko   
Дата:   09-12-15 23:15

На хората в днешно време все им е много скъпо времето... лошото е, че при доста инфлацията е голяма... и това скъпо време реално не струва нищо! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: kvakioh   
Дата:   09-12-15 23:27

По телефон неща за сервизиране НЕ се правят по принцип и на практика. ЗА проверка дали сервиза работи-да, за диагностика и решения по телефона има гледачки и баячки. Само на място и лично.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: ZED   
Дата:   09-12-15 23:31

Всеки си има собствена оценка на времето в което печели пари.
Не познавам Зентекс, но съм склонен да вярвам че времето му е скъпо и не му е рентабилно да се занимава с нещо, което изисква много време за ремонт, а не може да поиска от клиента висока цена. Това не означава че не си му симпатичен и че не е професионалист. Просто не си неговият клиент и няма смисъл да му се сърдиш като ощипана г-ца, а отиваш при следващия майстор и си свършваш работа /казва се пазарна икономика/!
Толкова пъти е дъвкано това, че се учудвам че пак се коментира.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: bombata151   
Дата:   09-12-15 23:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: bombata151   
Дата:   09-12-15 23:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: iliyanb   
Дата:   09-12-15 23:43

Абе и аз не познавам зентекс, ама тонът му му ми вдъхва надежда, че това, че не го познавам е добре. Най обичам работещи в сферата на услугите да се държат мърляво, щото вероятно не си вип клиент.
И пич, редно е като извършваш услуги да имаш два телефона. Ако си заклещен между краката на жена, комерсиалният би следвало да е изключен. Ако го вдигаш него, трябва да си адекватен. Но пък ако си стигнал лимита си, демек не можеш вече да се надскочиш търговски, и такова отношение е ок. Ти си знаеш.



Публикацията е редактирана (09-12-15 23:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: kvakioh   
Дата:   09-12-15 23:48

Зентекс, Наско от Дондуков, тук-там някои други са единствени, в почти 99% от случаите, с които те се занимават нещата не опират само до връзка клиент- услуга и изпълнение. Каквито са, такива. След това идва неволята и големите пари и уж оторизирани сервизи, от такива страдат всички и масово. Това е моята констатация. Колко са заети, все ще намерят и са намирали време да направят нещата най-тънки и изгодни за хората. Това е специфична техника, иска си в повечето време поглед наживо. Не съм против никой, но се вижда редовно как негативното начало има негативен край...или най-малкото нелицеприятни думи и определения, които не са верни изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: iliyanb   
Дата:   09-12-15 23:53

Абе "седналият си на масрафеца" може и да се окаже обикновен клошар /по собствените му думи/. Зависи от камбанарията и от представите му за "масрафец". Недопустимо е да предлагаш услуги и да се държиш така. Да говориш за угризки и от високо към клиенти потенциални или не[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: kvakioh   
Дата:   10-12-15 00:06

Като се появят 5-10-20 такива като Зентекс в БГ, тогава се оплаквайте, че не са "грижовни". Досега на Запад не съм по телефона искал да ми диагностицират техника, а работя с доста по-скъпа от тук представената изобщо. Или аз ходя, или те ми идват на крака. В 90% техниците не вдигат телефоните, или чакам по 20мин на музика, има мейли или други начини на комуникация.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: iliyanb   
Дата:   10-12-15 01:04

Квакиох, чакане на музика не е като да те отсвирят като клошар с дребна поръчка. Айде стига. Или "може да съм пиян, заклещен, отнесен, хетдсфрий с конферентни връзки". Кат си е надвил над масрафчето баровецът-теникиджия, да си назначи една любезна секретарка. Що се правите на луди? Тоя ли е ония от други теми дето хващал пътя на някъде и седмици ни вест ни кост? А? Не го познавам. Сигурно е добър в това, което прави, но да надскочи себе си с този манталитет ще му е трудно.
Оставял съм неща при Наско, Бог да го прости. Казва: Имам много работа, не знам кога ще успея, ще звънна като съм готов. И за 10 лв. услуга не ме е връщал. Не съм се чувствал като клошар при него.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: bombata151   
Дата:   10-12-15 01:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно сервиз
Автор: colorphoto   
Дата:   10-12-15 01:30

Поста на ZENTEX горе беше много грозен!

Дразнели го клошарите тука.....[smilie23]



Публикацията е редактирана (10-12-15 04:07)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »