Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 12:34

Zdravejte,

Az jiveia v Dania ot dalgi godini i vinagi sam iskala da reklamiram za krasotite na Bulgaria.
Za sajalenie predi 20 godini, datchanite ne biaha i chuvali za tazi strana na balkanskia poluostrov koiato e mejdu, Rusia, Rumania, Sarbia, Makedonia, Gurcia i Turcia. Vsichkite drugi darjavi gi znaeha.
Sega znaiat che ima me Cherno more s Goldan Sands i Sunny Beach.
No nikoi ne znae za krasivite ni planini, vodopadi, reki, starinni kashti i t.n.

Tarsia fotografi koito iskat da poblikuvat snimkite si na nashia nov site, koito shte predlaga tematichni ekskurzii do razlichni interesni mesta. Kam vsiaka snimka shte slagame imeto na fotografa i link kam website, taka che po tozi nachin shte moje da vi pravim oborot na site i eventualno da vi privlechem novi klienti.

Koito se interesuva moje da mi pishe na: mdd@credonobis.com

Nadiavam se da si satrudnichim s mnogo fotografi, koito iskat da reklamirat izvan BG.

S nai dobri pojelania za priaten den
Miglena
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: pstoev   
Дата:   09-12-15 12:40

Поредния хитрец, който иска снимки без пари[smilie23] [smilie23]
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 12:44

OK. nikoi ne te kara na sila :-)
Zapazi si snimkite! Jelaia ti priaten den
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: h_bio   
Дата:   09-12-15 13:19

Ето тук и тук има снимки в зависимост от целите ти (комерсиални или само за показване).
... A тук можеш да видиш как да използваш кирилица на компютъра си.

 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 13:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 13:28

Super :-)
Parvia link opredeleno shte moga da go polzuvam. Taka shte si teglia snimki koito mi harsvat i kato si plashtam che imam prava nad tiah :-)

Google rezultatite gi znam, no shte triabva da gledam na vsiaka snimka kakav e licencer.

Gledah i tvoite snimki. Vse oshte vaji pedlojenieto mi da razmeniame snimki za link :D
Pomisli si! Specialno me interesuva tazi tvoia snimka https://photo-forum.net//i/1192174
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: Frenchev   
Дата:   09-12-15 13:32

Имам страхотни снимки на почти всички планини, езера и красоти в България. Включително и такива от въздуха. Съгласен съм да ги предоставя за ползване срещу 5% от стойността на всяка осъществена екскурзия. Снимковия материал играе голяма роля при вземането на решение за посещение на дадена дестинация, поради което мисля, че предложението ми е добро.

Не държа името ми да стои върху снимките, нито да има линк към сайта ми по простата причина, че вашите клиенти в 99,9% от случаите няма да са мои потенциални такива.

При интерес, мога да изпратя линк с въпросните кадри.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: chukov   
Дата:   09-12-15 13:34

Госпожо или госпожице, няма значение всъщност

Вие искате да продавате продукт през сайта си и да печелите.
Не смятате ли, че е нормално и коректно да закупите снимките, които ще рекламират Вашия продукт?

Или мислите, че ние не харчим пари, за да снимаме красотите на България?


Искам да Ви кажа, че последния ми горчив опит с Дания ми коства 1800 лева глоба, която датчаните предявиха към нас.
Ставаше дума за една дребна снимка с изобразен на нея обикновен офис и жена, пиеща кафе на бюро. Снимката беше част от дребен банер на един сайт. За използването на този кадър без да бъде закупен ние платихме 1800 лв. Не помня колко точно беше в крони.

Смятам, че след като сте заживели в една нормална страна, в коят овсичко си плащате и то както му се полага, трябва добре да сте разбрали, че е редно навсякъде да бъде така.

Номерата с вашата велика цел по популяризирането на България отдавна не минават тук

И Ви съветвам, дори и не помисляйте да използвате наготово фотографии от България.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: hrup   
Дата:   09-12-15 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 13:39

Tova beshe mnoogoo interesno predlojenie :-)
I sam savsem saglasna che snimkite sa mnogo vajni! No da plashtam gore dolu po nad 1000 leva na snimka sravneno s 12 leva ot sitovete kadeto moga da gi izteglia. Ne vijdam business casen.

Blagodaria ti za predlojenieto
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: Frenchev   
Дата:   09-12-15 13:44

Аз предложих 5% за всички снимки, които ще предложа а не за всяка отделна снимка. Сигурен съм, че снимките ми ще покрият поне 70% от нуждите за вашия сайт.

А иначе 12 лева на снимка според мен е много добра цена за наистина качествени кадри.

Друг вариант за, който се сещам е да разгледате профилите на пейзажистите тук. Да си изберете техни кадри и да им предложите дадена сума за избраните от вас снимки.

Сигурен съм , че повечето ще са съгласни, най-малкото защото не снимат комерсиално, не продават снимките си никъде и ще са радостни да изкарат по някой лев за Коледа или да финансират нов обектив.

Успех с начинанието :)
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 13:45

OK. Umorish se veche da bada lubezna :-)
Snimki moga da si kupia kolkoto iskam - za 12 do 15 leva na snimka i shte gi polzovam kadeto iskam na site i kolkoto iskam!

Javno nikoi ot vas ne e chuval za SEO i za links-integration. Kolkoto poveche linkove imash na razlichni sitove tolkova poveche klienti shte te namirat po tarsachkite i poveche busines za teb. Tova e sigurno nechuvano v BG, no mnogo normalno na zapad.

Kakto i da e! Ideata beshe za satrudnicestvo, no javno povecheto ot vas se strahuvat mnoogoooooo da ne si zagubiat snimkite :-)

Priaten den, i vi jelaia uspeh da specelite milioni s prodajbata.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: hose   
Дата:   09-12-15 13:46

градината в Балчик
да си направя и аз реклама [smilie21]


Frenchev [smilie24]

 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: Frenchev   
Дата:   09-12-15 13:48

И между другото наистина не е приятно да се чете шльокавица. Повечето хора не биха ви взели на сериозно ако им отправите подобно предложение написано по този начин.

Отнема по малко от минута да си включите една фонетична българска клавиатура на компютъра.

Ако по някаква причина тази опция ви е ограничена може да ползвате долния онлайн кирилизатор:

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 13:50

Super Hose. Mersi za linka! Mnogo hubava snimka :-)
Imash li i drugi koito moga da kupia ot sitove?
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: Frenchev   
Дата:   09-12-15 13:54

Много добре знаем какво е SEO, нищо че сме от България тук доматите не ги ядем с колците (май по скоро при вас е по възможно)

Вие отправихте предложение. Ние отправяме контра предложение. Вие не харесахте нашите предложения тъй като ви се сториха неизгодни за вас.
По същата причина никой не би си дал снимките за ползване само за да има линк към сайта си на някакъв датски такъв.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 13:55

Ако някои ми обисни какво и каде го боли че пиша на латиница - ще сам ви благодарна!

Единствената причина е че имам датска квлавятура и че пиша по барзо. Но за тези които не могат да четат на латиница, с наи голямо удоволствие ще ползувам преводача :D
[cool]
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: hose   
Дата:   09-12-15 13:56

megidd - не много… повечето са ми на лента

относно СЕО и тн… всички са чували, но никой не го е виждал [smilie5]

иначе и аз съм склонен към бартер - обектив за снимки [smilie25]

 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: megidd   
Дата:   09-12-15 13:59

Hose,
dai mi link da vidia kakvo e i kolko struva i shte vidim kak moje da napravim sdelka.

Pishi mi nai dobre na e-maila dato sam go dala v nachaloto.
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: mixmike   
Дата:   09-12-15 14:00

"Любезна" госпожо, може би "на запад" не е модерно, но тук в БГ пишем на кирилица. И ако очаквате потенциалните Ви бизнес партньори, да ви обърнат внимание, най-малкото може да проявите уважение, и да пишете на разбираем език.

Щедрото Ви предложение, може би се основава на това, че сте напуснали БГ преди 20 години и все още си мислите, че българските фотографи ходят с цървули и газят кал, и биха се вързали на подобна оферта.
Ние SEO-то сме си го направили...купете си и вие снимки (както правят на запад), и си направете вашето SEO. Свърши авантата от типа "дайте да дадем, па после ще видим".

Pr1aten den i na vas!

P.S. Писането на шльокавица, е като писане с лайно по стената - чете се, но не е приятно...просто съвет[shtrak] [thankyou] [smilie21]

 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: hose   
Дата:   09-12-15 14:01

а ние може ли да видим въпросният сайт?
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: chukov   
Дата:   09-12-15 14:08

Мдаааа на тема SEO и други подобни теми много има какво да кажем. Не само, че сме чували, ами можем и уроци да изнесем в Дания.

Много странно е това типично българско снизходително отношение на гастарбайтерите, които си мислят, че както са оставили държавата преди 10 години (по отношение на технологиите) тъй си е и останала :-)))


Откога чакам аз датчаните да започнат да ми купуват фотографския труд. Ама то пусто като не ми идва наум, че един линк в някакъв сайт за екскурзии до България (вероятно тотален хит в интернет пространството) ще отвори шлюза на гладните за фотографско изкуство платежоспособни датчани ..... :-)


Имам интересно предложение.
Предложете на зъболекар в България (нали повечето си идвате тук да си оправите зъбите на добра цена) да ви реши безплатно денталните проблеми като му предложите линк към кабинета във Вашия сайт или го включите като забележителност в програмата на екскурзиите.

[smilie5]
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: mixmike   
Дата:   09-12-15 14:09

Ако някои ми обисни какво и каде го боли че пиша на латиница

Мила госпожо, Вие не пишете на латиница.
Пишете на маймуница, шльокавица, или както искате го наречете. Освен това пишете и неграмотно.
Бизнес претенциите Ви и предложенията, които отправяте никак не кореспондират с демонстрираната ви неграмотност и неуважение. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Хрумна ми и нова дума за вашите писания - "гастербайтерица" [smilie19]



Публикацията е редактирана (09-12-15 14:10)
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   09-12-15 14:13

Vse sam 4uval, 4e ima ne6to gnilo v Dania i ej na, verno imalo- negramnotni balgari [smile]



Публикацията е редактирана (09-12-15 14:13)
 Re: Tarsia snimki ot Bulgaria
Автор: Бонд   
Дата:   09-12-15 14:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.