Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кабелно дистанционно за 2 апарата- препоръки?
Автор: kvakioh   
Дата:   02-12-15 14:06

Единият апарат е Canon 100D, за него ми трябва кабелно дистанционно, с таймер за няколко кадъра последователни и с време между тях без външна намеса и да е издръжливо на условия- влага, ниски температури.
Другият апарат е Sony A7R, за него също ми трябва дистанционно като за Canon-а. Да покрива същите условия.
Ще се ползват и двете на стативи, т.е ще са закачени на тях. Не ми трябват толковаотделни, които са като тригери, но и такъв вариант е възможен, да командвам от разстояние с отделен модул.
За Sony знам за разните екстри като приложения към смарттелефони, но не искам да ползвам по този начин, предпочитам хардуерно, а и няма да хаби батерия.
Дайте предложения и препоръки какво ползвате или някакви поне линкове. От чужбина ще се купуват и двете. Парите са не толкова лимит.
 Re: Кабелно дистанционно за 2 апарата- препоръки?
Автор: anjsan   
Дата:   03-12-15 15:48

Има едно дистанционно завършващо с букса стерео и се сменят различни накрайници за съответната камера . Май е китайско... В базара също се продаваше преди . Инак знаете , че всяка марка си прави собствени букси нарочно за да не стават фалове с електрониката .



Публикацията е редактирана (03-12-15 15:48)
 Re: Кабелно дистанционно за 2 апарата- препоръки?
Автор: picantino_   
Дата:   03-12-15 16:17

Има на марката Pixel.Може да се ползва като обикновено дистанционно с кабел който за различните марки се сменя(в ebay кабела е около 12-15 лв.)А също работи и безжично чрез wi-fi до около 100 м.Различни модели са, има с екран на приемника и предавателя има без такъв.В БГ са доста по скъпи устройствата.За издръжливостта в лоши условия не мога да кажа как е.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.