Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: PhotoBo   
Дата:   07-11-15 12:31

Ъпдейтнах си версията на андроида до 5.1.1 и започнах на чисто. Седнал съм да тествам разни браузъри, като това, което ме интересува е основно бързина на зареждане и качество на изонражението. Ясно е, че не зависи само от браузъра и все пак става въпрос за телефон, но в забързаното ежедневие все повече прекарваме време пред тези малки устройства, отколкото пред компютъра вкъщи и ми се иска да извлека малсимума по горните параметри.

Е какво ползвате вие и защо?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: io_bs   
Дата:   07-11-15 12:55

Ползвам Хром. Не съм пробвал много други браузъри и нямам голяма база за сравнение, но ми харесва.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: PhotoBo   
Дата:   07-11-15 13:05

Аз също до сега съм ползал оновно Chrome, сега дори свалих Chrome DEV, който е с по-висок рейтинг от стандартния хром или бета-та, но гледам бая други има и пак добре оценени. В момента тествам и Opera mini, чиято концепция е малко по-различна, а именно да пести трафик, като минава през техни сървъри първо... За момента на места ми се вижда, че зарежда по-бързо и изображенията и текста сякаш са с идея по-остри, но може и да си внушавам. Не ми харесва обаче начина по който форматират текста и подредбата на страниците визуално, а за фейса да не говорим - там направо все едно, че не е заредена страницата, изглежда непълна, хаотична и неясна...
нещо като през www.0.facebook.com или нулевия трафик към ФБ от страна на мобилните оператпри.
Вградения браузър пък е бавен и няма рефреш на страницата като слайднеш надолу, както е при другите браузъри.



Публикацията е редактирана (07-11-15 13:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: IvoAV   
Дата:   07-11-15 13:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: neoneno   
Дата:   07-11-15 15:42

И аз ползвам CHrome. Удобен ми е защото на всички други устроиства го ползвам и помни разни неща само пускам профил и готово, няма значение от ПС или таблет съм бил.[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: nositel   
Дата:   07-11-15 19:07

И аз ползвам Опера(не мини), Хрома много рядко.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: bborisov   
Дата:   07-11-15 19:53

Аз ползвам chrome на телефона и на десктопа. Много е удобно, защото сихринизира всичко - пароли, отметки и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: nvasev   
Дата:   07-11-15 20:42

Аз съм с UC browser, много ми е удобен!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: sirkhann   
Дата:   07-11-15 20:50

Аз спрях да ползвам Firefox, защото ми крашва ужасно много, особено като отворя 20 таба, което ми се налага понякога. Chrome не ми го прави този номер.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-11-15 20:57

китайската катеричка е доста добра - UC Browser!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: erzsebet   
Дата:   07-11-15 21:59

Аз ползвам Chrome или вградения, както дойде. И аз съм с 5.1.1

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: Tosho_ot_Selo   
Дата:   08-11-15 04:29

Dolphin е най-добрия браузър който съм ползвал досега!


Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: Tota   
Дата:   08-11-15 06:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: murrey   
Дата:   08-11-15 07:05

+1

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: PhotoBo   
Дата:   08-11-15 11:16

Ползвал съм делфин, но беше отдавна. Не съм останал с лошо впечатление, но ми е трудно да кажа, че е най-добрия. Защо го препоръчвате, какво харесвате в него?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: Pavlov   
Дата:   08-11-15 11:43

Аз си карам с Opera, свикнал съм ѝ.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: Tota   
Дата:   08-11-15 12:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: serjy   
Дата:   08-11-15 13:37

opera класик е най-доброто. новата опера е хромоподобна, но много по добра, лично мнение...

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: PhotoBo   
Дата:   08-11-15 18:08

От половин час тествам долфина - графично ми харесва много, удобен и юзър френдли е, ама с риск да вляза в излишни спорове ще кажа, че дори вградения в адроид 5.1.1 браузър зарежда по-бързо изображенията (поне тези от фото-форум, и поне на моето устройство). Не искам да споря, но който ползва делфина не пречи да опита и с някой друг браузър, ей така за лична оценка и впечатления...

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: Tota   
Дата:   08-11-15 20:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: jivkojj   
Дата:   08-11-15 20:26

Делфина беше добър едно време, ама то отмина преди поне 2 години. После се появи Next, но и него го оплескаха.

Сега на базата на моите наблюдения, най-адекватно се държат като че ли хром и катерицата.

И изобщо принципа е - появява се някой браузър, лек, бърз, набира популярност, почват да го помпят с функции, браузъра става тежък и бавен и до там.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: ludiakolio   
Дата:   09-11-15 10:33

Един + за долфина,особенно за този форум.Най-добре зарежда текстовата част и я побира в четлив размер.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: rnk71   
Дата:   09-11-15 17:59

Пробвал съм почти всичките, но за мен най-бърз и функционален е Maxthon браузър.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: fallenfbsd   
Дата:   11-11-15 16:07

Opera - Chromium engine, но не репортва на Google

Отговори на това съобщение
 Re: Кой браузър за андроид ползвате?
Автор: mitakabs   
Дата:   11-11-15 19:54

При мене най добре Делфина...обаче от време на време крашва - забива. И Хрома и стандартниа и мозилата са тежки и бачкат по зле. Трябва да пробвам тоя Maxthon, едно време беше на мода...[smilie6]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »