Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Националният фолклорен събор “Рожен”, 2015 г.
Автор: cPhoto   
Дата:   15-07-15 15:23

Кой ще ходи на Рожен? Може да организираме фото сбирка и да пощракаме заедно. Лично на мен ще ми бъде много приятно да срещна някои от фотографите тук!

Отговори на това съобщение
 Re: Националният фолклорен събор “Рожен”, 2015 г.
Автор: m.djorov   
Дата:   15-07-15 16:00

И се пада новолуние. Може да се спретне и едно вечерно заснемане на звезди/Млечен път - хем е почти вертикален в момента и центъра е над хоризонта. Само трябва да се изчака до 23:00 когато ще почне най-голямата тъмница :)

Отговори на това съобщение
 Re: Националният фолклорен събор “Рожен”, 2015 г.
Автор: compur   
Дата:   15-07-15 19:45

400 гайдари ще дадат началото на Събора на народното творчество и животновъдство „Рожен“ на 17 юли. Изпълнителите ще бъдат разделени на четири лъча, които бавно ще се приближават към основната сцена. Зад нея декор ще е български трикольор с внушителните размери от 24,000 квадратни метра.

Сред изпълнителите към момента сигурни участия ще има на хор „Космическите гласове на България“ , които ще изпълнят химна на Родопите ''Бела съм, бела, юначе'' и след тях Валя Балканска с две деца, които ще изпеят куплет от ''Излеел е Дельо хайдутин“.

Отговори на това съобщение
 Re: Националният фолклорен събор “Рожен”, 2015 г.
Автор: вальо   
Дата:   15-07-15 20:39

завиждам благородно на тези, които ще са там https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/sim21_tn.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Националният фолклорен събор “Рожен”, 2015 г.
Автор: slavi_biserov   
Дата:   16-07-15 10:00

Колеги аз ще съм там, може да се видим. Ако ме познаете ще съм едно дете с голям статив. Мисля да направя нощни снимки с него на нестинарите на бавна експозиция. :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »