Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ретро
Автор: petrasio1   
Дата:   04-05-15 00:10

Здравейте приятели. Пиша ви защото знам, че това което ще представя може да представлява интерес за някои от вас. Скоро направих малък блог на мото клуб Pirates On The Road. Тези хора се занимават с реставрация на мотори. Вече на лице са някои добри резултати. Може да ги видите на,https://piratesontheroad.wordpress.com/. Ако някой има желание да снима такъв тип машини хората ще се радват да помогнат.
Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Ретро
Автор: Lycan   
Дата:   04-05-15 06:09

Здравей,
Хубаво си направил!
Преди десетина дни се счупих да търся мотор с кош. Уж намерих.. и хоп няма. После търсих класик.. къстъм - нищо. От ретро клуб Балкан никой не пожела да си "развали" неделята с/у 50 лв. Иначе локацията и организацията беше железна .. дори щеше да се изкефи




Публикацията е редактирана (04-05-15 15:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Ретро
Автор: petrasio1   
Дата:   04-05-15 10:08

Момчетата и работилницата са в Провадия обаче :) Не знам дали ще е удобно за всеки, иначе те с радост ще се отзоват.Ако си разгледал сайта си видял че вече има 2 - 3 интересни мотора. Предполагам днес ще има готов още един .

Отговори на това съобщение
 Re: Ретро
Автор: Odin   
Дата:   04-05-15 11:42

Само един съвет. Течението е Café racer, а не Coffe :) Иначе браво за желанието и за резултатите !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Ретро
Автор: petrasio1   
Дата:   04-05-15 11:52

Мерси Один. Аз не ги разбирам много тия неща. Само съм направил този временен сайт, и сега чакам средства да купя хостинг и домейн, че да го спретна като хората. Сега ще го оправя. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ретро
Автор: мара   
Дата:   04-05-15 14:59

чудесно![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ретро
Автор: petrasio1   
Дата:   04-05-15 15:02

Почитателите на Old School - a ги харесват :)[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »