Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с токина 11-16 err 01
Автор: PresMo   
Дата:   23-03-15 16:28

Здравейте !!! Излиза ми eror 01 , мисля че пичагата, който ми продаде обектива си го премълча това, а като го тествах тоози проблем не ми излизаше… Иначе проблема се появява над бленда 4 , и също така като ползвам вариото…(над 13мм) Надявам се да ме ме проясните малко… търсих в интернет за решение, опитах почти всичко , но проблема си остана… може би ще си трябва ремонт, но все пак…

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с токина 11-16 err 01
Автор: marves   
Дата:   23-03-15 16:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с токина 11-16 err 01
Автор: PresMo   
Дата:   23-03-15 17:00

И аз предполагам , че е от блендата… съмнявам се да е от батерийката… Благодаря много, а имаш ли представа, колко би ми излязъл ремонта…

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с токина 11-16 err 01
Автор: аляска   
Дата:   24-03-15 00:54

Токина нямат сервиз в страната и ще трябва да потърсиш услугите на други фирми занимаващи се с профилактика на фототехника. Относно цената за ремонт - това си е въпрос към сервиза, който ще извърши ремонта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »