Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Искат да ми ползват снимките?
Автор: Ghost4o   
Дата:   10-02-15 15:35

Имам страница на едно място в ФБ, там се свърза с мен туристически сайт, който явно иска да го има това място като дестинация, и искат да ползват мои снимки с писменно разрешение доколкото разбрах. Какво трябва да направя, разбирам, че искат да ги купят ?

Отговори на това съобщение
 Re: Искат да ми ползват снимките?
Автор: Ghost4o   
Дата:   10-02-15 15:40

Как се процедира? Не съм се занимвал.

Отговори на това съобщение
 Re: Искат да ми ползват снимките?
Автор: marves   
Дата:   10-02-15 15:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Искат да ми ползват снимките?
Автор: MauMyHa   
Дата:   10-02-15 15:42

искай им пари[cool]
влез в един сток сайт и разгледай цените към крайните клиенти, поискай им двойно и направи договор за покупко продажба[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Искат да ми ползват снимките?
Автор: lamerko   
Дата:   10-02-15 16:02

Съмнявам се да вземе каквито и да било пари - и аз съм на мнение, че става въпрос за разрешение, а не за закупуване. Ако един сайт не е комерсиален с достатъчно приходи, би трябвало да има доста сериозен финансов "гръб", което като цяло е изключителна рядкост. Вярно, че по дефиниция в сайта да има дори една единствена обява, той става комерсиален, но реално от реклама в 99.98% от случаите НЕ се печели абсолютно нищо - само се загрозяват сайтовете :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »