Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: Запази.бг. Най-новия онлайн органайзер !
Автор: pif   
Дата:   10-10-14 09:25

Това е най-новия метод за евтина реклама. Същото като това дето ти предлагат някакви сникърси и билети за кино по касите на фантастико като си плащаш. И същото дето ти предлагат едни разголени жени на околовръстното. Какво ще стане ако всеки който направи продукт се регистрира във форума с единственната цел да си предлага продуктите? Аз имам 5 фирми и 15 продукта на пазара. Другия месец пускам нов. Трябва ли да регистрирам нови акаунти и да обяснявам какво готино нещо предлагам на пазара за да си го купят съфорумците?
Просто чалгата и проституцията са ни завладяли от всякъде. Според мен темата трябва да бъде изтрита защото е явна реклама на пазарен продукт.

Отговори на това съобщение
 Re: Запази.бг. Най-новия онлайн органайзер !
Автор: ivankapitan   
Дата:   10-10-14 09:32

Ако , работите в сферата на услугите - лекар , стоматолог , архитект ,адвокат , фотограф ,хотелиер и много други , регистрирате се при нас като Потребител . Когато свършите тази тежка работа [smile] идва ред на настройките на профила Ви . Там може да добавите вашето работно време по дни и часове . В случай , че някой се интересува от вашите услуги той ще Ви намери при нас по име или категория услуга , която търси . Когато направи това , клиентът ще има възможност да види вашето работно време , график , услуги , цени и свободни часове в реално време . Запазва си час при вас , а вие получавате Email за това веднага . Всеки профил има галерия , където може да добави свои снимки (препоръчително , за да бъдете достоверен Потребител , а не никнейм) , снимки на своите творби (във вашия случай)и месторабота . Ако , добавите местоположението си клиентите ще Ви намират чрез google map . Препоръчваме , когато се регистрирате в сайта наистина да го ползвате . Голям процент от хората вече притежават смартфон , таблет , лаптоп . Това улеснява употребата на нашия сайт възможна по всяко време и от всякъде и то напълно безплатно за крайния клиент . Още много мога да пиша и пак няма да мога да обясня пълната функционалност на Запази.бг . Най-добрия начин е регистрацията било то и безплатна .
Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Запази.бг. Най-новия онлайн органайзер !
Автор: ivankapitan   
Дата:   10-10-14 09:38

Не всички имат 5 фирми и 15 продукта . Не всички имат милиони . Безплатна реклама ... Ако можех да си позволя платена нямаше да чакам някой да ми го каже . Мисля ,че всеки е започнал от някъде и няма нищо лошо да си пробва късмета . Ако Вие някъде сте намерили сакове с пари , моля кажете къде . Веднага ще се възползвам от информацията и ще се изтрия от тук завинаги - САМ !
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »