Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: iioorrddaann   
Дата:   25-05-14 14:34

Здравейте,
мисля, че ще е много полезно да направим такава тема. При всяка покупка/ продажба да драскаме по един ред за отсрещния човек и какво мислим за покупката. Понеже има доста "прецакани" хора, които не заслужават това. А "прецаквачите" трябва да си получат тяхното.
Започвам с MEGASTRAT, който според мен е некоректен, защото се опита да ми продаде обектив с проблем във фокуса за който не ми каза.

[beer]

 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: sathv   
Дата:   25-05-14 14:44

juslen -коректен. Преди 5 дена закупих обектив от него. Нямам забележки.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: lion4e   
Дата:   25-05-14 14:47

Поредната безсмислена тема, която ще ескалира в напразни спорове, интриги....и други селски истории, ще се появят съдии, арбитри, професори, скептици, назидатели и всякакви други мераклии да раздават икономическо, физическо и морално правосъдие, породено от собствените им разбирания, като 3 та страна в една сделка.

Проблема във фокуса.....има много причини, обектив, тяло, ЗАУ.....
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: deerstalker   
Дата:   25-05-14 15:02

поредната тема без смисъл в форума[smilie23]
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: Wik   
Дата:   25-05-14 15:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-05-14 15:40

Във форума има доста безсмислени неща! Ще дам пример с блокирането - всички кисели чичковци натискат бутона веднага щом разберат, че не си съгласен с тях. Няма значение, че не са прави. Няма значение, че заблуждават лековерните с грешни факти и теоретични постановки. Те са поддържници на блокирането, не на истината! [smilie23]
Относно базара:
- Старата система с коментарите беше тегава, но вършеше работа. Сега какво? Няма никаква информация за коректността нито на продавачите, нито на купувачите.
- Не е трудно да се създаде рейтинг система в базара. Не претендирам, че съм открил топлата вода. Такива системи отдавна съществуват в големите международни сайтове и те са изключително полезни.
- Няма нужда някой да ми обяснява какви са "балканските нрави" и как рейтингът ще бъде "изкривен" заради тях! Не виждам причини някой да иска да злепостави продавач или купувач след успешна сделка.
- Разбирам, че базарът не е основната функция на този сайт и вероятно не е приоритет за собствениците му. Струва ми се все пак, че когато кажеш "А", трябва да кажеш и "Б".
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-14 15:53

И тук най-киселия и голям чичко, всъщност дедко уби темата...
Като сочиш с пръст другите с обвинения и епитети, че са били такива и онакива, погледни си трите пръста, които сочат направо към теб!
Ако някой негодува, че имало масово тук некомпетентност, ми да вземе да въведе малко ред, с няколко теоретични и реални теми, с които да подкрепи просветлението...Викането не помага с нишо никога. Особено пък влизането точно в определени теми, за да има заяждане.
Базарът си е базар, има вече коментар под обявите. Това, че има още разни ментарджии, ще спре.



Публикацията е редактирана (25-05-14 16:00)
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: quazimodo   
Дата:   25-05-14 17:28

За сега, аз определям "точните" продавачи по това дали са разрешили коментарите под обявите си [smilie24] .

 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: pif   
Дата:   25-05-14 17:58

И аз по темата. Вчера ходих на битака и си купих светкавица Метз за 2 лева. Липсва и капачето на батериите и крачето към апарата ама аз имам умен адаптер за нея, така че това не го броя като дефект. Липсва и част от стъкалцето отзад с номерцата на блендите но за сметка на това работи перфектно.
Така, че гласувам с 2 ръце положителен коментар за мангото от битака който ми я продаде. (Не му знам името и ника)
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-05-14 18:48

kvakioh,
Що не си гледаш здравето, ами се заяждаш с мен? Гузен негонен бяга! [smilie23]
Апропо, опцията за коментари в базара е по желание на продавача - т.е. не е задължителна. Освен това коментарите са вързани към конкретната обява, а не към профила на продавача.
Хайде сега някой да ми обясни има ли начин да проверя коректността на някой продавач и/или купувач!
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-14 18:52

Ми купи си нещо за Сони от мен, ще ти го дам с отстъпка специално!
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-05-14 19:14

С удоволствие! Само дето не съм забелязал да си публикувал обява за нещо, което ме интересува.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-14 19:21

Скоро разпродавам всичко от любимата ти марка, така че заповядай.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: Wik   
Дата:   25-05-14 19:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-14 19:28

Oфертата беше лична, да си ги троши в главата.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: Wik   
Дата:   25-05-14 19:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-14 19:58

Хубаво ми казваш, а къде са ти снимките или темите, допринасящи с нещо, да ги оценим...?
[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (25-05-14 20:01)
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-05-14 20:06

kvakioh,
Не знам откъде ти идват такива странни идеи! Нито имам глава за трошене (така де, трябва си ми!), нито си купувам фотоапарати, за да ги използвам вместо боздугани! [smilie5]
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-05-14 20:08

Pif се хвали, че е купил крадена стока? Голема далавера бе, Еркюл...

За базара, работеща ще е рейтингова система... [smilie24]
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: david59   
Дата:   02-06-14 20:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Коректни/Некоректни участници в базар
Автор: deerstalker   
Дата:   02-06-14 20:47

Поредната се събудила принцеса от сто годишен сън, поредната безсмислена тема, поредния забъркан качамак.
супер тема





Публикацията е редактирана (02-06-14 20:50)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена