Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търсят се фотографии на "Орлов мост" и далечна панорама на София от високо
Автор: lukcheto   
Дата:   20-05-14 11:27

Здравейте,

по молба на представител на една от телевизионните медии пускам въпросната тема. Търсят се фотографии в които да присъства Орлов мост или такива на София от максимално високо. Ще бъде избрана една снимка която ще представлява фон, т.е. ще бъде поставена зад водещи новините сутрин, докато се прави преглед на печата. Снимките трябва да са дневни.

Правата, както и периода на ползване на изображението ще се уредят и за избрания кадър ще бъде заплатено възнаграждение.

Който има фотографии по темата, моля, да ги сподели, ще се избира от предложеното.

Ето още малко от информацията, както ми е подадена:

"На масичката отпред има двама души, които правят преглед на печата. Композицията отзад трябва да е достатъчно стилна и градска, за да служи за фон и в същото време да не е твърде претрупана, за да не потънат водещите.

Затова мисля, че единия вариант може да бъде стилизиран „Орлов мост”, а другия – далечна панорама на София от максимално високо. Може да има и други варианти, разбира се - примерно поглед от север или северозапад през София към Витоша. Оставям на вас. Снимката трябва да е дневна.Предварително благодаря!"

Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсят се фотографии на
Автор: J0R0   
Дата:   20-05-14 15:51



Отговори на това съобщение
 Re: Търсят се фотографии на
Автор: J0R0   
Дата:   20-05-14 16:04

Ако питаш мен на панорама отвисоко ще стоят изключително неестествено.
По тая причина не ти предлагам, иначе имам.
Най-добре е фонът да е блърнат, за да се открояват.
Блъра не пречи да се вижда градската среда.
Нещо такова









Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »