Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: pumabg   
Дата:   15-05-14 07:08


http://s27.postimg.org/cp9x0o2yb/AF_S_400mm_f_2_8_E_FL_ED_VR_lens.jpg



http://s30.postimg.org/p7mu6blc1/AFS_TC14_E3_1280news.jpg



Кеф.. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-05-14 09:19

Тук изравниха Канон като тегло и цена.
Остава недостатъка на двойния конвертор ,който на Канон е доста по-добър.
Комбинация 1дх/4дс+ новите 400 2.8 е на една и съща цена вече.
Да му мислят "протата" аз няям такива проблеми.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: vicking   
Дата:   15-05-14 09:45

Разгеле дойде и никонският отговор, нооо цената убива всякакъв ентусиазъм. Пума дано се уредиш с тоя ленс, със сигурност ще му придадеш стойност.

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: localhost   
Дата:   15-05-14 18:54

pd: pro-тата има данъчни отстъпки и облекчения. Знаеш ли колко го мислят [smilie5]

Ако струва 10к той ще вземе минимум 3-4к от данъци + приспадане на разходи и т.н. Това в белите страни [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: allyx   
Дата:   15-05-14 19:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: georgivelev   
Дата:   15-05-14 20:05

Утре си купувам два. Ще ги сложа един зад друг и ще постигна 800/2.8 и ще снимам как марсиянците играят футбол на Луната.

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: Yonko_Rusev   
Дата:   15-05-14 20:17

Каква трябва да е цената според вас ? Гледам че яко се коментират цени на обективи :) Ами такива са :) Или купуваме или не ! Какво значи цената убива всякакъв ентусиазъм ... ? Напротив ....зависи от ентусиазъма ....ако ти трябва Купуваш и работиш ...ако НЕ.....цъкаш и продължаваш :)
Не е трудно ;)

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: Arminius   
Дата:   15-05-14 21:11

Не са скъпи! Малко изкарваме :D Интересен ми е конвертора на мен. Колко по добър ще е от този, който имам, и който така или иначе си бачка много добре с 300/2.8? А и дано "стария" 400/2.8 поевтинее малко :)

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: pumabg   
Дата:   16-05-14 20:20

Миналата година Навроцки ми даде да поснимам малко с 1Dx и 500/4..
Честно казано ми направи по-добро впечатление от Д4 на Алекс..
Много добър визьор, фокус /най добрия правен някога от Канон/, хубави цветове.. Въпреки, че не разгледах крайните резултати на монитор, останах с добро впечатление..
После обаче някой пусна тук кадри с едни бизони, май с Тамрона беше 150-600 и пак се приземих..
Ми тая Канонска картина просто не ми харесва.. Рехава една, сенки черно и парцали.. Шум.. Няма да се разберем с тая марка, знам го от сега..
Между другото не му прави чест на Бенчи за поста, който е пуснал във Фейкбук-а..

Bence Máté
22 април
Today, after a few months’ testing and careful consideration I have finally bought the best action photo equipment in my whole entire life!

It may seem incredible, but in my 16-year-long career as a photographer this is the first time I have had the chance to work with a high-end SLR Camera. All my earlier pictures were made with semi-professional, mirrorless, or already outdated camera technology. So far I have not felt big disadvantages for not buying a professional camera body, but now I would not like to compete anymore with the performance offered by Canon EOS 1DX. As I mentioned earlier, this equipment – completed with the EF 200-400 f/4 IS USM lens is a real, unparalleled “top predator”. Among other qualities these were impossible to resist:

1. Earlier 80% of my pictures were taken with manual, and 20% with autofocus. From now on, this proportion has changed to contrary.
2. Its unique 200 – 560mm zoom (built in 1.4x extender) covers what is most necessary for me.
3. Thanks to the anti-reflection coating technology (SWC) it can be perfectly used in extreme backlight as well.
4. 12 pictures/second shooting speed.

I think I have arrived to a landmark similar to the one, 16 years ago, when as a primary school student I saved my money to buy the camouflage painted Zenit Photo Sniper in my left hand. This camera has been treasured since then.


http://s28.postimg.org/8rkmjlj9p/10257852_638095209594772_1043954968497372957_o.jpg



Явно бая са му платили.. Но конкуренцията е безпощадна!

Що се отнася до мен аз 400/2.8 няма да си взема.. Но чакам с нетърпение конвертора..
Ако е толкова добър, колкото новия 80-400, очаквайте сцепване на монитори.. [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: Arminius   
Дата:   16-05-14 20:50

Повечето от протата са платени, спор няма. И с този определено е така.
Иначе и двете марки имат достатъчно добри стъкла и тела за нуждите на всеки.
Аз съм избрал "дъ дарк сайд" , за което не съжалявам, просто съм си свикнал с тях.
Айде, чакамe отзиви тогава от новия конвертор, че и на мен ми е доста интересен. Дано ъпдейтнат
и 1.7х и 2.0х скоро [beer]



Публикацията е редактирана (16-05-14 20:51)

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: vicking   
Дата:   16-05-14 23:10

Автор: Yonko_Rusev
Дата: 15-05-14 20:17
Какво значи цената убива всякакъв ентусиазъм ... ?


Винаги изхождам от моя гледна точка. Ти като си по-голям ентусиаст си купи два. Аз пари за такъв ленс нямам. Вероятно и цената му е нормоална, но аз не съм на този влак. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: THE NEW AF-S NIKKOR 400MM F/2.8E FL ED VR AND AF-S TELECONVERTER TC-14E III
Автор: Yonko_Rusev   
Дата:   16-05-14 23:15

vicking - радвам се че си ме разбрал много правилно [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »