Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: And   
Дата:   30-10-13 16:32


http://andrew.lan4.net/lj/bg/2013/29_10_13/_MG_0759.jpg


Ето в тая тема дадох обещание да покажа резултата от снимки на сватба. Спазвам обещаното. Тук можете да видите какво се получи [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: Батко   
Дата:   30-10-13 16:37

[smilie24] Не съм чел темата, но има хубави снимки!
Има и такива, как да кажа ... щракнати.

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: victory13   
Дата:   30-10-13 16:41

Към края се притесних че обектива е блокирал на бленда 4, но после се оправи [smilie18]

[smilie24] [shtrak] Мерси за споделянето...

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: Krassy   
Дата:   30-10-13 17:03

Като за "първи път" е повече от добре [beer]

П.П.
Като цяло са малко "мрачни" ...

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: Frenchev   
Дата:   30-10-13 18:22

Ако са за пръв път, стават. Иначе имаш още много какво да научиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: cicomanco   
Дата:   30-10-13 19:09

Малко пресилени ми идват цветовете. Иначе - дерзай![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: Kolev68   
Дата:   30-10-13 19:44

Нямахте ли един Трабант за фотосесията , тия BW са пълен кич . [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: Staev   
Дата:   30-10-13 22:33

Не искам да обидя никого, но западно европейски и американски сватбени сценарии и съответно фотографски идеи за сватбено заснемане, но изпълнени с типични балкански субекти ми се струва малко...как да се изразя...чалга... Още един път заявявам, че не искам да обидя никого.

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: Krassy   
Дата:   31-10-13 09:39

Основният проблем, който разваля "маериканската визия" в нашите снимки е неумелото позиране.

"Онези хора" просто излъчват тази свобода и жезнерадост, която допълва снимката и я прави фотография.

Основната грешка на много начинаещи е, че се опитват да копират, а не търсят това, в което са добри.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: vga   
Дата:   31-10-13 09:54

Имаш някои добри попадения, но като цяло остава едно усещане у мен, че тези хора не само няма да се женят, а че те просто не се познават и са закарани там за снимките. Няма я искрената човешка радост... За БМВ-то също не съм ок, вижда ми се супер селско да се снимаш до 15 годишната си кола, сякаш ще стане много интересна снимка... покажи влечение и отношение към жена си, това по-впечатлява.

Справяш се със светлината, отиди и си намери подходящи младоженци :)

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: GM   
Дата:   31-10-13 10:02

След време ще те е срам от снимките.Продължавай![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   31-10-13 10:04


http://andrew.lan4.net/lj/bg/2013/29_10_13/_MG_0803.jpg


[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Все едно Пена и Вуте са дошли от село у Софето и са застанали да се снимат пред президентството [smilie18] Само БМВ-то липсва в снимката [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: BXMarkov   
Дата:   31-10-13 15:27

Не е зле като за първи път и далеч по-добре от много други със сайтове и претенции. С времето ще вървиш напред живот и здраве, вижда се че си мотивиран [smilie24] За предсватбената сесия, част от проблема както се спомена идва и от културното и интелектуално ниво на "моделите" - дори само облеклото е достатъчно като пример... С изключение на 2-3 кадъра, светкавиците се усещат доста на места и правят сцената неестествена, снимането вечер сред природата, дава възможност за интересни кадри, но трябва да става в много добре подбран времеви интервал основно около залеза. Да се вижда и усеща заобикалящата среда. За светбените снимки само бих те попитал, в този вид както си ги показал тук ли ги предаде на клиентите? Ако отговора е "да" - не е добре. Обработката на кадрите страда сериозно. Друг въпрос, по който трябва да работиш целенасочено е кадрирането и особено композицията.
Искрено ти желая успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: imitev   
Дата:   31-10-13 15:35


Младоженеца с рязани дънки...

Мнооооого по-кънтри от колкото трябва...

Отговори на това съобщение
 Re: Спазвам обещаното. Сватбени снимки.
Автор: gbdesign   
Дата:   31-10-13 16:44

Доста си прекалил с Shadow/Highlight. По-добре се получава с настройка в конвертора, като бутането на "плъзгачите" до край е пак лоша практика. HDR ефекта не е добра идея за сватба. Също и пресатурирането. Иначе, да... снимките са си прилични. Не мисля че е възможно, на стандартна сватба да се заснемат 1000+ снимки без забележки. Не мисля че облеклото и колата на младоженците, имат отношение към работата на фотографа. Успех ти желая и много хубави булки за снимане!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »