Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: DesiAtanasova   
Дата:   19-11-13 18:26

Здравейте! От доста време се каня да си купя фотоапарат, който да може да прави хубави снимки в движение, на тъмно, залези, лунни пътеки и т.н. Професионалните фотоапарати ми се виждат доста сложни за употреба, защото не съм ползвала такива.Последно се бях спряла на Canon SX 50 HS. Моля за мнения, съвети или каквото и да е по темата! Благодаря предварително!
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: vikitovikito   
Дата:   19-11-13 18:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: quazimodo   
Дата:   19-11-13 18:30

И то непременно Сони[smilie5]!
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-11-13 18:32

Купи си Пентакс ;)
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: kadar   
Дата:   19-11-13 18:33

iPhone 5 ....разкошен модел за снимки !
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: DesiAtanasova   
Дата:   19-11-13 18:51

Ха ха ха, много смешно! Имам iPhone 5S и не съм на това мнение! Питам сериозно,ако не желаете, не давайте мнение, но не ме вземайте за мезе, моля!Никой не се е родил научен, нали?!
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: DesiAtanasova   
Дата:   19-11-13 18:55

Какво ще кавете за този Sony Cyber Shot DSC-HX300 - 20.4MP ?
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: quazimodo   
Дата:   19-11-13 18:58

Колежке, ти си написала "съвети или каквото и да е по темата". Така, че не се кОси, че ти мине. При така поставен въпрос от теб, правилният отговор е - никой. Винаги нещо куца на автоматиката и трябва да и се помага.
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: Houngan   
Дата:   19-11-13 18:59

Ето това е съвсем ново и се слагало на смартфона Sony Cyber-Shot DSC-QX10 [smilie18]

А за компактен с който може да се снима всичко и навсякъде - Panasonic LUMIX FZ200 [beer]
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: vga   
Дата:   19-11-13 19:11

Да си дам и аз мойте 5 стотинки - на теб ти трябва компактен апарат със светъл обектив, с който да можеш да замразяваш движението и на по-тъмно. Разгледай дали този няма да ти допадне като дизайн, според мен е страхотен: http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_x20/
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: jingov   
Дата:   19-11-13 19:28

Фуджи , са го казали по горе, а после ще видим !
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: DesiAtanasova   
Дата:   19-11-13 19:42

Този наистина не е от най-красивите,изглежда доста ретро, не знам дали ще се навия за такъв....
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: DesiAtanasova   
Дата:   19-11-13 19:43

Е, но все пак благодаря!
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: bozo   
Дата:   19-11-13 21:12

A, ама той трябва и да е красифф... [cool]
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: quazimodo   
Дата:   19-11-13 21:18

Мале що петъчни теми у вторник[smilie21]. Деси, за снимане ли търсиш фотоапарат или за аксесоар към новата ти цикламена чанта?
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: bozo   
Дата:   19-11-13 21:26

Деси, купи си красив.
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: vga   
Дата:   19-11-13 21:38

Ми то точно това е якото, че е с такъв ретро дизайн! Супер стилен, страхотно изработен, красив, снима супер, ще седи страхотно на масата пред теб и до телефона ти.
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: tresto   
Дата:   19-11-13 21:43

Струва ми се ,че тече някакъв нерегламентиран конкурс за най остроумен отговор,което е много жалко,ама много.Деси едва ли ще получиш сносен отговор тук.За съжаление малко са хората които ще ти дадат удовлетворителен отговор,и те просто не влизат да пишат тук.Но за сметка на това темата ти се пълни с абсолютно смешни коментари,ама такъв е манталитета тук.Сега ще кажат,ама виж как е зададен въпроса.Ами да...въпроса се разбира,не е нужно да е зададен с нужната професионална компетентност особенно ако човек няма такава.
Питаш в английски форум и ти отговарят.
Питаш в руски форум и ти отговарят,но и те питат нещо и теб.
Питаш в български форум и 100 човека ти отговарят колко си тъп.
Любимото ми клише.
Кога ще се научим да сме над тези неща,стига с това мислене.
Нищо лично към никой!



Публикацията е редактирана (19-11-13 21:52)
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: fotorafi   
Дата:   19-11-13 22:04

Всичко зависи какъв бюджет си отделила
Следва- безогледалка или DSLR
-безоглеталка- СОНИ[beer]
-DSLR- Nikon или Canon[smitten]
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: Digitalgab   
Дата:   19-11-13 22:09

Правилно се е насочила, професионално тяло +професионални обективи = отидоха три хилядарки.
Това е отговора на проблемът на Деси: зум 24-1000, всички луни ше хване, залезите, изгревите и всичко що седи мирно и ходи и бяга също ще хване това Фуджи:

FUJIFILM HS50EXR


http://www.onfoto.ru/review/images/Fujifilm-HS50EXR/views/Fujifilm-HS50EXR-Front-34-600.jpg

 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: vga   
Дата:   19-11-13 23:22

Тоя па, tresto, какво се обясняваш в 100 реда? Питала е, отговорил й е всеки според неговото виждане. Кое ти се струва лошо предложение?
 Re: Какъв фотоапарат да си закупя
Автор: DesiAtanasova   
Дата:   20-11-13 00:15

Благодаря на всички за изказаните.....мнения... и не само.
Явно ще трябва да се доверя на други за моя "пореден скъп аксесоар". Независимо от всичко,беше ми приятно(и не толкова полезно) да прочета вашите коментари по въпроса.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.