Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Аудио при видео с безогледалка ( GX1)
Автор: satyno   
Дата:   18-09-13 11:01

Отскоро съм с GX1 купен специално за снимане на "семейно" видео и чуствам необходимост от по-добро записване на звука към него. Максималната сума, която мога да си позволя за аудио рекордер е $100 примерно за Zoom H1 Ultra-Portable Digital Audio Recorder. Има ли по-добри варианти в този бюджет. От какво още се нуждая и въобще всякакви звукозаписни съвети са ми необходими, защото съм абсолютно начинаещ в тази област.
Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Аудио при видео с безогледалка ( GX1)
Автор: satyno   
Дата:   18-09-13 11:29

edit:
Друг аудио рекордер за тези пари: Tascam DR-05 Portable Handheld Digital Audio Recorder


Отговори на това съобщение
 Re: Аудио при видео с безогледалка ( GX1)
Автор: M_D   
Дата:   18-09-13 11:30

Не съм убеден, че си струва занимаването за "семейно" видео. Имаш да синхронизираш, отделно трябва да мислиш къде и как да слагаш рекордера. Ако е на камерата, конкретно H1 ще лови шум от всяко пипане. Изобщо, пипкава работа е. "Специално за видео" е по-добре да смениш камерата с нещо с вход за външен микрофон. :)

Иначе H1 е симпатична машинка и може да се справи човек и с нея, ако е достатъчно упорит. Прегледай и Tascam DR-05. Влиза в бюджета и има повече фийчъри, включително по-читави предусилватели, но е и по-голям. Освен това заради разположението на микрофоните има по-голямо разделение между двата стерео канала, което може да е плюс или минус, според приложението.

Отговори на това съобщение
 Re: Аудио при видео с безогледалка ( GX1)
Автор: satyno   
Дата:   18-09-13 16:22

Благодаря M_D!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »