Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 хейтъри във Ф.Ф.
Автор: bogdanov   
Дата:   16-09-13 20:38

Чудя се дали ги има тук? Защо винаги се измъкват зад фразата "мое мнение"? До кога и до къде ще расте злобата им? Как им противостоите вие?
Това са въпроси, които от скоро ме интересуват защото от около година системно наблюдавам неколцина, които само чакат да "пусна" и леят фекалии. Наблюдавам, че това не е само при мен. Не говоря за критика, само фекалии. Не искам да блокирам никого, ако почна да се обяснявам, да търся, да разбирам-отсреща никой. Това неистово ме огорчава, питам се що за човек стои отсреща... Жал ми е за него и в същото време искам да му помогна. Никой от тях не дава шанс.
Как процедирате вие?
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: HP   
Дата:   16-09-13 20:46

Проблемът е , че интернет средата позволява така необходимата анонимност, която от своя страна е идеалната възможност някой да бъде такъв, какъвто не е и да казва това, което не му стиска в реалния живот да го казва.
За това всички писания в който и да е форум от хора, стоящи за никове, които не познаваш лично, не трябва да се взимат на сериозно. Това е единственото спасение за нервите на човек, защото ако се връзваш на всичко, което се пише, ще ти трябва психиатрия. Прави нещата така, че ти да си удовлетворен и не се дразни от писанията на анонимки. Да , дразнещо е, но те се дразнят още повече, като не им обръщаш внимание.
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: iasen2   
Дата:   16-09-13 20:48

че то ги има във всеки форум
в пчеларския форум , където пиша пак има такива , вече съм спрял да пища там , защото вече не се понасят .
Обикновено като се нароят повече такива , други хора се отдръпват и форума умира . Като умре форума и рекламодаделите се отдръпват ............
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: realnoncho   
Дата:   16-09-13 20:51

Аз не мисля че често се среща директна нарочна омраза.

А аз се справям като с коментар 4 под тази снимка - оставям го да си излага автора [beer]
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: bogdanov   
Дата:   16-09-13 20:54

Наистина, написаното от теб звучи правдоподобно и успокоително, но винаги изниква човешкият фактор. Ако само бих могъл да предположа, че зад това стои куче, крава или свиня, бих си създал най-красивата илюзия. Но си давам сметка, че само човек разполага с умението да пише букви.И точно там е проблема, и от там се раждат въпросите ми. Що за човек? Какво прави той сред хора?
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: iasen2   
Дата:   16-09-13 20:55

realnoncho - велики бисери , нямам думи :))))))
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: Gecata   
Дата:   16-09-13 20:59

Искам да ви разкажа една притча. Притча за два кенефа. Единият бългрски, другият амрекански. И пред двата дълга опашка, а вътре по един със запек.Та:
Пред американския кенеф:
-Ъъъъъъък (от вътре)
-Давай давай, напънисе!(възгласи от опашката)
-Ъъъъък (от вътре)
-Дишай дишай! (от вън)
-Ъъъъък, кльоп (от вътре)
-Браво (възторжени викове от вън и бурни аплодисменти)
......................................................
Сега какво се случва пред българския кенеф:
-Ъъъъъъък (от вътре)
- Айде бе простак, до кога ще чакаме!(от вън)
-Ъъъъъъък (от вътре)
-Уууууууу(от вън)
-Ъъъъъъък, кльоп! (от вътре)
-ААааа не така бе миризливец, така ли се прави, уууууу! (от вън)
Та мисълта ми е , че всичко е предмет на народопсихология.Трудно можем да бъдем променени, но това не означава , че не трябва да опитваме :)
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: HP   
Дата:   16-09-13 21:03

Що за човек? Какво прави той сред хора?


Този въпрос си го задавам по 100 пъти поне на ден-на улицата, в магазина, в учрежденията, в болниците, в училищата...
Това е действителността за съжаление, хората се озлобиха, падна нивото на елементарната култура до абсолютния минимум...
Какво да очакваш ти от анонимни буквички в нета? Не се коси, излишно трошене на нерви... Един форум не трябва да ти бъде мерило за човешко общуване и ценности. Въппреки, че преди години, когато прохождах в този форум, нещата бяха на друго ниво, просто защото културата на хората, които бяха тук, беше на съвсем друго ниво.
Сега нацията изпростя и форумът е огледало на случващото се-нищо различно.
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: didesignbg   
Дата:   16-09-13 21:04

Богданов, ако очакваш смислен коментар за фотография закъснял си с поне пет години, това е политиката на форума, а може би и на обществото ни, търси се масовост за сметка на качество.
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: bogdanov   
Дата:   16-09-13 21:05

Gecata, по всичко личи, че се познаваме знаеш как да ме развеселиш, но проблема е реален и наистина се чудя какво "аджабъ" мотивира тези кютуци? Само злоба ли?Слабост ли? Или както казваш ти народопсихология?(последното звучи страшно брат)
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: Gecata   
Дата:   16-09-13 21:15

И на мен ми е страшно, но това е жестокия извод до който достигам напоследък....
НР, колкото до културните хора в този форум - пак са си тука, но ми се струва, че другите станаха повече....амбиции без покритие, гол индивидуализъм, стремеж на всяка цена да бъде забелязан (макар и с простотия и невежество) мори форумеца днес...



Публикацията е редактирана (16-09-13 21:19)
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: marchello   
Дата:   16-09-13 21:28

[smilie8] и аз понякога хейтя без да искам .... полагам големи усилия да се сдържам [smilie8]



Публикацията е редактирана (16-09-13 21:28)
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: bogdanov   
Дата:   16-09-13 21:31

marchello, що бе пич, въпреки, че не съм свидетел на твое хейтване, си признаваш, че го правиш...Ето първоизточник, кажи каква е причината, що го правиш?
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: marchello   
Дата:   16-09-13 21:38

избивам си комплеските [smilie18] [smilie5]
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: basileus   
Дата:   16-09-13 21:40

Оп-пааа, някой ме изпревари.
Само искам и аз да споделя, че ми омръзна от толкова негативизъм, накъдето и да се обърнеш... И защо толкова омраза, защо при нас наистина човек за човека е вълк, мама му стара? Какво толкова трудно има в това, просто да общуваш нормално, без да се доказваш наляво и надясно, без да изливаш помия при нужда и без? А помните ли онази наивна реплика на котарака Леополд:
"Ребята, давайте жить вместе..."? Толкова е просто :(
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: Murnau   
Дата:   16-09-13 21:43

май им е писнало от глупости, които се оправдават по същия начин : така ми харесва, така го заснех, нарочно съм накривил апарата, нарочно няма фокус...[smilie5]
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: bogdanov   
Дата:   16-09-13 21:46

marchello, не знам причината да се вписваш там, може би си в настроение да се шегуваш, но това не е шега, това е реален проблем, който засяга много,предимно автори... включително и теб. Стараеш се, показваш и... анонимен глупак ака на усилието ти, без основание.
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: marchello   
Дата:   16-09-13 21:49

не знам, това не ме ранява ... това са просто някакви хора, които не познавам. нито ще ме откажат от снимането, нито аз бих отказал тях да си акат на воля. [smilie25]
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: bogdanov   
Дата:   16-09-13 21:51

Murnau, и какво от това бе човек, може да ти писне, да живееш в мизерия, може да ти писне от булката, може да ти писне от неща, които ти натрапват против твоята воля, или неща, които сам си приел. Ако нещо не ти харесва, човешко е да се обосновеш. Защо аджабъ топва не ти харесва. Ако имаш силата, знанието и възможността да помогнеш, защо да не го направиш?
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: HP   
Дата:   16-09-13 21:53

Автор: Gecata
Дата: 16-09-13 21:15

И на мен ми е страшно, но това е жестокия извод до който достигам напоследък....
НР, колкото до културните хора в този форум - пак са си тука, но ми се струва, че другите станаха повече....амбиции без покритие, гол индивидуализъм, стремеж на всяка цена да бъде забелязан (макар и с простотия и невежество) мори форумеца днес...


Абсолютно[smilie24] [smilie24] [smilie24]

 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: tresto   
Дата:   16-09-13 21:58

Автор: Gecata

Искам да ви разкажа една притча. Притча за два кенефа. Единият бългрски, другият амрекански. И пред двата дълга опашка, а вътре по един със запек.Та:
Пред американския кенеф:
-Ъъъъъъък (от вътре)
-Давай давай, напънисе!(възгласи от опашката)
-Ъъъъък (от вътре)
-Дишай дишай! (от вън)
-Ъъъъък, кльоп (от вътре)
-Браво (възторжени викове от вън и бурни аплодисменти)
......................................................
Сега какво се случва пред българския кенеф:
-Ъъъъъъък (от вътре)
- Айде бе простак, до кога ще чакаме!(от вън)
-Ъъъъъъък (от вътре)
-Уууууууу(от вън)
-Ъъъъъъък, кльоп! (от вътре)
-ААааа не така бе миризливец, така ли се прави, уууууу! (от вън)
Та мисълта ми е , че всичко е предмет на народопсихология.Трудно можем да бъдем променени, но това не означава , че не трябва да опитваме :)



Самата истина,за съжаление...много горчива !

 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: HP   
Дата:   16-09-13 22:00

. Защо аджабъ топва не ти харесва. Ако имаш силата, знанието и възможността да помогнеш, защо да не го направиш?


Това е въпрос без еднозначен отговор. Коментирането на снимки, както не веднъж съм казвал, трябва винаги да се приема като коментар, а не като критика. И по такъв начин трябва да бъде изложен коментара-да не звучи като критика. В коментар ти изразяваш собственото си мнение и отношение към творбата по определени критерии, които важат най-вече за теб. Коментарът по никакъв начин не трябва да обижда нито автора, нито моделите му /което е особено честа практика тук/. Нищо не ни пречи цивилизовано да изразим мнение, но за съжаление мненията в повечето случаи са придружени с иронии, обиди, насмешки и подобни неща, които няма как да бъдат приети нормално. И в този дух, логично е да се нервиш на такива коментари, но още по-логично е да не им обръщаш внимание.
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: GOSPODIN   
Дата:   16-09-13 22:21

Поредната тема "ние добрите" срещу "ония лошите".
Вземайте си апаратите снимайте и показвайте, а кой какво е казал "неправилно" си е негово право. Който го е страх от мечки да не ходи в гората.
Следващата тема предполагам отново трябва да е за приятелското гласуване(точкуване А и Б) и защо не ни оценяват подобаващо.[smile]
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: Murnau   
Дата:   16-09-13 22:29

щото тука не е училище
и щото седни поснимай "малко" , изхвърли 90 %, после пак така, пак хвърляш, научи се на търпение и най-вече бъди смирен, след тва пускай



Публикацията е редактирана (16-09-13 22:30)
 Re: хейтъри във Ф.Ф.
Автор: Canon   
Дата:   16-09-13 22:34

GOSPODIN , Murnau

[smilie24]

[beer] [beer] [beer]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.