Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: fotorafi   
Дата:   18-06-13 09:53

Срамувам се много от наш колега, фотограф. Волен Сидеров !!! Познавам го от лятото на 1968 г. от градинката пред Кристал и Южния парк. Беше член на Дружеството за правата на човека и работеше като фотограф в Музея на българската литература. Идваше с един Зенит с хелиосче....Давал ми е Зенита да ги снимам за спомен... сега е "велик политик".. Срамувам се от неговия морал и постъпки[smilie11]
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: long68   
Дата:   18-06-13 10:02

Не се срамувайте,очевидно от поведението и изказванията,че този индивид е с ментални увреждания.По-лошо е това,че има хора които му гласуват доверие.Това говори лошо за нацията ни.И като си помислиш,че има такива хора в парламента и точно те определят съдбите ни и нашето бъдеще.Мисля,че и аз започвам да се срамувам.И не само от Волен Сидеров а и от всички нему подобни.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: Rosencho   
Дата:   18-06-13 10:04

Той явно не се срамува[smilie23] Светът е пълен с хора дето растат на педи[smilie5]

 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   18-06-13 10:06

"Протоколът от обвинителното заключение на Димитровско Районно управление в София, с който също "168 часа" разполага, сочи, че настоящият лидер на "Атака" Сидеров през 1984 г. първоначално е признал, че е изнудвал частника-фотограф Димитър Казаков за 1000 лв. До ареста му се стига, след като частникът подава жалба в милицията. Казаков твърди, че настоящият политически партньор на ГЕРБ Волен Сидеров го изнудва за 1000 лв., държи неправомерно негова фотографска техника и го заплашва с побой."

http://www.168chasa.bg/Article.asp?ArticleId=623240


Явно винаги си е бил същия тарикат и боклук!
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: niagara   
Дата:   18-06-13 10:23

как стигат такива хора до политиката, си е тяхна работа, обаче какъв акъл трябва да имат хората,
за да гласуват за него, съвсем не го разбирам.

и аз го познавам от времето на Музея, но
не бъркаш ли годините?
Сигурно е след 1978г, защото през 1968 г той е бил на 12 г



Публикацията е редактирана (18-06-13 10:27)
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: serjy   
Дата:   18-06-13 10:28

когато си изграждаме мнение за някого, добре е да си спомняме разказа на Марк Твен, Губернаторът. [beer]
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-06-13 12:40

несесрамувайбе[smilie18]
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: marchello   
Дата:   18-06-13 12:43

[smilie18]

беееее
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: pstoev   
Дата:   18-06-13 12:53

Повече ме е срам от хората, които продължават да го подкрепят!



Публикацията е редактирана (18-06-13 12:53)
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: asahi   
Дата:   18-06-13 13:39

Не му правете реклама. Убийте го с мълчание.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 14:56

Абе за всичко е виновен Волен Сидеров!! Ако го нямаше него щяхме да сме мнооого по добре!
За това предлагам: да го обявим за враг на народа, и терорист №1 и с помоща на братята Американци да го заловим, унищожим и праха му да разпилеем в Тихия океан или в космоса. Само така земята ще стане рай!
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: pstoev   
Дата:   18-06-13 14:58

МаркоД, точно се чудих кога ще се появи някой да го защити!
Сарказма ти не му помага, напротив [smile]
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: мара   
Дата:   18-06-13 15:07

тебе това на защита ли ти прилича?
аз си мисля, че си е чисто отклоняване на вниманието...сичкото мара фтасАла, само воленчо не сресАла...и тоя, и пеевски са некъв прах в очите на лековерните. аз като асахи си мисля - игнор.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: stoikovv666   
Дата:   18-06-13 15:26

На мен пък ми хареса изказването в парламента което направи... Викате че бил луд, ами толкова е затънала България, че само луд може нещо да се опита да подобри [smilie7]
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 15:47

Моля ви се, не ме упреквайте, аз нито съм фашист нито съм лумпен, че да защитавам Болен Волен. Просто трябва да се отървем от него иначе никога няма да се оправим.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: pefoto01   
Дата:   18-06-13 15:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: мара   
Дата:   18-06-13 15:55

често се случва кофти хора да правят/говорят хубави неща. случва се и обратното.
обаче думите не са като делата...а делата - няма как да ги проумеем от нашта си камбанария, та да отсъдим по тях :)
сега ми се чини, че горе във властта или поне в парламента, няма никой, на когото може да се вярва. вън от парламента е същото. затова и аз лично съм просто против. дет се вика - и аз не знам как е, ама и така не е :)
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: SEURET   
Дата:   18-06-13 16:01

Този човек си е недоразумение, не от вчера...
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: stoikovv666   
Дата:   18-06-13 16:06

В продължение на 15 години вече това е бита на всеки нормален българин, в съзнанието му са парите и само парите, по лесен начин или с малко труд в най добрия случай. Останалите са на ръба, на мизерията и са се прегодили или забегнали кой където може...

И сега хоп, събуждаме се ууууАууу...! Искаме промяна, искаме да се очистим, от какво обаче?! От нас самите може би? От живота който ни задушава 15 години?

Могат ли в България, да се намерят кадърни кадри които:

Разбират от политика
Имат нови идеи за бъдещето
С чисто досие
Без съмнителни фирми и на роднини
Без офшорни сметки
Да не приличат на прасета, на кокошки, крокодили, да не копират Хитлер,да не са педали тн...


Трябва да отправим може би молитва към небесата, да слези един Англел, за да направи чудото българско [beer]



Публикацията е редактирана (18-06-13 16:07)
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 16:17

За да слезне Ангела от небесата единственно пречи Болен Волен - той е представител на антихриста на земята, нещо като папата за католиците, но на антихриста, много по лош и опасен е от Абел Ладен - пазете се погледне ли ви и ви променя живота ви и то без да разберете.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: MikeDimit   
Дата:   18-06-13 16:19

А може би стига с тия очаквания за чудеса.Повече Шопен и никакъв Вагнер в политиката.
 Re: Срамувам се много от наш колега,фотограф
Автор: мара   
Дата:   18-06-13 16:19

[smilie5] [smilie24]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена