Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 17:23

Цензура ли има, не знам? Но от протестите се представят само интелигентни протестиращи, весели засмяни с дечица и плакати много от които явно професионално изработени. Имайки предвит че всеки десети от протестиращите снима, учудвам се как няма една снимка на човек който хвърля камък, бутилка или друг предмет и вандалства. Пуснете ги да им видиме лицата на лумпените, пуснете ги и в интернет, във весниците и телевизийте, да ги видиме кои са. Същото се отнася и за запалянковците. Смятам, че само така - като разкрием лицата на хулиганите, ексцесийте ще намалеят. Много от потребителите на Фото форум снимат протестите а няма снимки оличаващи някой във вандализъм, може би авто цензура....
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: jmiotov   
Дата:   18-06-13 17:27

ами ела наснимай лумпените и ги покажи [cool]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: virosh   
Дата:   18-06-13 18:28

Аз бях в неделя и снимах. Лумпени не видях. Също и хора които да хвърлят каквото и да е по когото и да е.[smilie24]

Както е казал колегата @jmiotov - като искаш да снимаш лумпени и да ги покажеш на всички, отиваш на протеста и снимаш.[shtrak]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 18:36

Съжалявам но не съм репортажен фотограф - не го умея. Но по телевизийте гледам колко много снимащи има, а разобличаващи снимки от ексцесийте няма! СТРАННО [shtrak]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: shadowhand   
Дата:   18-06-13 18:43

Как така се срамуваш от тях, а пък същевременно си нямаш на идея? Струва ми се, че ти се иска нещата да изглеждат друго яче, ама не би. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

За един път да се нарадвам на хората, че всичко протича по перфектния начин и веднага ще се намерят такива, които да търсят под вола теле. Както са ти писали по-горе - отиди и снимай. Или ако не можеш да снимаш, поне виж.
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: koev   
Дата:   18-06-13 19:03

Понеже много се употребява тази дума - лумпен, поне си проверете в интернет какво означава. Вече не е толкова трудно да ходиш да търсиш в тълковния речник, а с две цъкания на мишката ти се снася готова информацията.

Много гледате Болен явно и попивате всяка негова дума...

 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 19:13

Репортажа не трабва ли да представя и двете страни? Явно съм се заблудил ако е правилно да се представя само едната страна на монетата и/или само хубавите неща?.... До колкото знам плурализмът е в основата на демокрацията, а едностранното представяне на нещата е в основата на промиване на мозъци което води до разбиване и разруха на държата.
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: nevermess   
Дата:   18-06-13 19:17

Аз присъствах на два протеста и снимах и нито един хвърлен камък не видях. За сметка на това видях гайдари, много интелигентни хора и лозунги написани с огромно чувство за хумор.
За да сме честни признавам, че не съм ходил пред централата на Атака. Прави впечатление, че камъни летят само ако Болен Сидеров е там.
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: МаркоД   
Дата:   18-06-13 19:26

Е щом летят по Болен Сидеров е хубаво [smilie24]
Той ги привлича, ама как никой не щракна мирен гражданин хвърлящ камък по изродите.[smile]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: sauron69   
Дата:   18-06-13 19:30

Засега, поне докъм 20,30 лумпени не се наблюдават. За късните часове- не знам.
[smilie5]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: Canon   
Дата:   18-06-13 19:41

офнюз снощи предаваше на живо при митингуващите, не при Волен.
Та се чуха в "ефир" и яка псувня на майка, звука на падаща бутилка .., видяха се и лица и обстановката, точно до кордона със жандармеристи.
Аз изтърпях само 5 минути да ги гледам, но видях достатъчно.

Аре да спестим политизирането на фотофорума.
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: stoikovv666   
Дата:   18-06-13 21:41

репортажните фотографи кифладжии [smilie18]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: Digitalgab   
Дата:   18-06-13 22:15

Снимайте ония зомбитата ревящи лозунги отпреди 22 години, Червени Боклуци! Снимайте и някой червен боклук да видим какво представлява! Щото повечето са достойни хора и тоя рев от гроба е просто нелеп!
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: Seifi   
Дата:   18-06-13 22:46

1989 ходехме на концертите , след митингите и подскачахме незнайно защо май беше заради пиячката и концертите все пак бях на 14 , сега гледаме снимки на поредните които искат оставка и после не знаят накъде, както и ние не знаехме на къде тпосле намерихме път към чужбина 70% от приятелите ми се пръснаха по света и се връщаме само лятото за малко . А на политиците децата и те са в Лондон, париж, Виена, САщ.

Волен поне е Фотогеничен става за обложка на Ramstein бяла коса змийски поглед [smilie18] докато други политици са направо за свинефермата от крадене и плюскане. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Дайте някоя снимка на Искра Фидосова [beer]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: MikeDimit   
Дата:   18-06-13 23:23

МаркоД
разгледай ми профила във фликър. Ще намериш лицата на протеста.
Няма цензура. Причините са други и не мисля, че има конспирация.
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: Gecata   
Дата:   18-06-13 23:24

Съжалявам но не съм репортажен фотограф - не го умея. Но по телевизийте гледам колко много снимащи има, а разобличаващи снимки от ексцесийте няма! СТРАННО
"Обущарю, тогава не по високо от обувките!"
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: novi4ok   
Дата:   18-06-13 23:50

Колеги, не разбирам защо реагирате на подобни провокативни писания. Не забелязахте ли, че "маркоД" е профил регистриран, за да напише каквото е необходимо, след което веднага е изтрит. Ако си направите труда да поровите по новинарските сайтове /например Дарик/ или популярните форуми, ще откриете множество никове, явно на един и същи човек или ПР агенця. Целта е очевидна - провокация и насаждане на определени схващания. Спомнете си поговорката "Една лъжа повторена сто пъти се превръща в истина". Групите/хората стоящи зад тази масова кампания имат простичка цел - манипулация на общественото мнение и насаждане в публичното пространство на съмнението, че протестите не са това, което са. И е интересно, че звучат еднакво навсякъде, да не говорим, че са едно към едно с това, което атакистите и особен Болен Сидеров повтарят пред медиите като развален грамофон. Призовавам ви като интелигентни хора да не влизате в спорове, а просто да игнорирате подобни писаници. Не се подлъгвайте, че става въпрос за интелектуални спорове и сблъсък на убеждения. Става въпрос за добре изпитани методи и начини за предизвикване на напрежение и конфликт. Напоследък започвам да подозирам, че някои болни мозъци са готови да предизвикат дори гражданска война, само и само да оттърват кожите от грандиозните лайна в които се забъркаха.
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: pstoev   
Дата:   18-06-13 23:54

novi4ok [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: pepi34   
Дата:   18-06-13 23:57

Що само напоследък и защо само подозираш. Трябваше направо да видиш, че това си е целта на заниманието. В мътни води най-добре се лови риба, както казват старите хора. От Втората световна за загинали милиони невинни, но една шепа хора са направили милиарди и са продължили да правят същото и следващите 50г, та чак до наши дни. И пак са същите, тоест техните наследници - деца, внуци, правнуци.



Публикацията е редактирана (19-06-13 00:18)
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: stoikovv666   
Дата:   19-06-13 00:08

Схемата все още работи...
 Re: Срамувам се от репортажните фотографи
Автор: deathzone   
Дата:   19-06-13 00:19

И аз бях на протестите и в Пловдив и в София и лумпени никъде не видях. Нямаше тези идиоти, който излезнаха да свалят правителството на ГЕРБ.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена