Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: Medeq   
Дата:   21-05-13 20:57

Здравейте,

Нищо не разбирам от апарати и искам да си купя в този ценови клас и се колебая между изброените. Това ще ми е първата покупка.

За двата Канона, мисля, че няма голяма разлика и може би разликата в цената ще е определяща. А от това, което чета като сравнение с другите е, че са малко по-добри и по-евтини от Канона.

Ще се радвам, ако ми помогнете с избора на апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: luboar   
Дата:   21-05-13 21:08

поредният умник с двоен ник [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: quazimodo   
Дата:   21-05-13 21:18

Аман от тролЕи![smilie10] [smilie18] [smilie5]!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: bozo   
Дата:   21-05-13 21:20

Вземи си NEX - отвява всички DSLR-и до среден формат...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: Medeq   
Дата:   21-05-13 21:39

Ето това е типичен български форум - питаш и те нападат. Нямам нито двоен ник, нито разбирам от апарати и просто исках съвет, но коментарите ви, мисля, че сами ви оприличават!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: Pavlov   
Дата:   21-05-13 21:49

Medeq, сред тези, които си изброил, няма нито един фотоапарат.
Не се бъзикам.
Това са само тела. Избери си първо обектив(и), и според тях прецени на какво тяло е добре да се ползват.
Ако си мислиш, че ще снимаш само с китовия 18-55, тялото (почти) няма значение.

А ако си наистина толкова начинаещ - отиди в базара, намери си едно евтино тяло Nikon в изправност, и към него един 18-105 VR. Така или иначе до година-две ще го смениш, поне да не си на голяма загуба.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: A4o90   
Дата:   21-05-13 21:54

Ами.. имам допир от тези само с а58. Ми..доволно си е апаратчето, особено за цената си. Лично съм повече фен на а57 обаче, стига бюджета да позволява [smile]
Ето тук има писано малко за него. Що се отнася до 650д и 700д: Ето тук може да видиш прилики/разлики и да прецениш струва ли си 700д. За Nikon D5200 не искам да давам мнение, просто защото не съм снимал с такова и не смятам че съм "квалифициран" за целта [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: trouble_sl   
Дата:   21-05-13 21:55

Аз ще подкрепя колегите, защото аз само чета форума от 1 година и наистина последните теми са само за тези апарати и е достатъчно само да се прочетат. Така или иначе темата ще избие към кой е по-голям фен , следователно всеки ще пробутва своето. В смисъл всичко е мега субективно. Няма много полза от тази тема. Защо например не прочетеш някакви статии и да видиш функциите на всеки един от тези апарати. Най-добре можеш да прецениш ти от какво имаш нужда. Истината е, че и трите стават и няма някой който е много хипер супер турбо по-добър от другия, та да избереш него. Те производителите не са много глупави да пускат хубави апарати за малко пари :)... Когато аз си купувах фотоапарат знаеш ли как си избрах марката и модела. Понеже имам Канон, реших, че нямам Никон и..... :)

Избора винаги е достатъчно личен.

И аз май станах от тея типичните български форумци :D

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 650d vs 700d vs Nikon D5200 vs Sony A58
Автор: Emoxide   
Дата:   22-05-13 10:23

всички изброени ще ти свършат работа.

Моите лични предпочитания, според моят опит, биха ме насочили към Nikon D5200. Nikon понастоящем, като система (когато става дума за евтини и среден клас обективи) е оптимално ценово позиционирана в България.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »