Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: Lambov   
Дата:   07-05-13 17:22

видях че има подобна тема но не получих достатъчно добър отговор. Трябва да имам светкавица до 20-ти май но ме мога да реша.

предимства за канон
- оригинална
- качествена
недостатъци за канон
- никъде не я намирам втора употреба, а ми се иска да я тествам т.е. продавача да е от Варна
- по-слаба е
- мога да дам до 300 лева


предимства за yongnuo
- евтина
- ще пристигне максимум за седмица от UK
- по-мощна е
- нова
недостатъци за yongnuo
- има шанс да се развали (предполагам повечето дефекти могат да бъдат отстранени лесно)
- казват че една ли не не е достатъчно качествена по отношение на работата

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: Lambov   
Дата:   07-05-13 17:31

Сега попаднах на Canon 580EX втора употреба от Синтезиса. Знам че това е най добрия избор но ми идва скъпичко, въпроса е имам ли нужда от такава светкавица. Не пише обаче да е втора версия което първо означава че 99% е първата и второ - много бой е видяла.



Публикацията е редактирана (07-05-13 17:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: pefoto01   
Дата:   07-05-13 17:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: photostoykov   
Дата:   07-05-13 18:42

Ламбов, да те светна!
Иди във Фотосинтезис и виж ей туй нящо:

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/222813000012.html


...и не се занимавай с глупости, рзбийш ли?!

Хайде, да почерпиш след добрите абитурентски снимки!

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: quazimodo   
Дата:   07-05-13 18:57

Определено Metz е за предпочитане пред която и да е китайска реплика. Още повече, че е произведена в самото сърце на Германия[cool].

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: красис   
Дата:   07-05-13 20:23

Абе Metz ли е каквато и да е аз съм за китайчето защото с тези пари за Metz-a ще си купя 2,а да не говорим че от няколко години имам една друга китайска и съм и съдрал г...а и нищо и няма,че нямало гаранция е чудо голямо поне дет се казва за жълти стотинки се сменява там квото е изгоряло. Ето и мойто неангажиращо предложение.
http://www.tinydeal.com/aputure-magnum-speedlite-mg-68tl-for-canon-p-62549.html[shtrak]



Публикацията е редактирана (07-05-13 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: IshootPeople   
Дата:   07-05-13 23:25

Взимай Yongnuo няма да имаш ядове ... За първи път виждам толкова качествено китайско нещо ... Пластмасата е готина не мирише на гадна пластмаса и е доста солидна .Имал съм и още имам 4ри такива и до сега ядове не съм имал .Виждал съм други алтернативни без да споменавам марки които са много зле ...

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-05-13 22:05

това ли е най-новия модел?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120978989693


съвместима ли е с 6д ? на страницата не е изброен 6д [smilie8]

писах на продавача [smilie8]

Бях решил да си взема най- новата на Канон, но си промених мнението, тази има почти същите характеристики и е 4 пъти по евтина. Какво мислите?

освен това, понеже никога не съм снимал със светкавица, може ли да ми кажете какво точно ще ми трябва за да мога да я ползвам дистанционно, в обявата, като се скролне надолу има разни неща, ако може линк, моля


Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: vboykov   
Дата:   09-05-13 23:54

Май подобната тема е моята. И аз се колебаех, но паднаха едни парички и в крайна сметка реших да взема канонската, пък за втора вече сигурно ще е китайче. Yongnuo доста хора ги хвалят, но за новите модели бих се поослушал първо дали са читави. Случва се да има кофти партиди от нови техники(то на марковите DSLR-и има случаи, какво остава за китайски модели).

За дистанционно палене взех тези тригерчета. Не са TTL т.е. искат изцяло ръчно регулиране на светкавицата, но пък са евтинки. И аз съм нов и ми трябват 2-3 опита докато си наглася правилно експонацията.

Отговори на това съобщение
 Re: Yongnuo 565 нова или Canon 430EX втора употреба
Автор: kaiser.soze   
Дата:   14-05-13 16:24

ако някой се интересува...изчетох доста фотографски форуми, като обобшя информацията,най-подходящ безжичен спусък за светкавицата която съм посочил малко по-горе е този:

кликни тук


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »