Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво мислите за ?
Автор: irone95   
Дата:   13-03-13 00:14

Какво мислите за нов дизайн на сайта и нови функции, може да си е мой вкус, но според мен този дизайн е леко отблъскващ( или по- скоро дървен). Като нови функции ще е доста полезно според мен да може са следват(Follow) потребителите, да има някакъв Timeline в който да ти се показват най- новите снимки на хората които следваш също така и чат понякога като почна да пиша с някой става доста бавно.. Да може да се логват потребители чрез техните акаунти в социалните мрежи(facebook,G+ и тн.), Да може да се въвеждат тагове на снимките и да има търсачка съответно, още много идеи ми идват в главата, но за сега толкова. Ако имате и вие някакви предложение може да ги споделите ;),

Предложение към админите: Да направят конкурс за новия дизайн.
 Re: Какво мислите за ?
Автор: irone95   
Дата:   13-03-13 00:21

Сега видях и темата https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1524220&t=1524220&phorum_uriauth= подкрепям и тази идея [cool]
 Re: Какво мислите за ?
Автор: chill   
Дата:   13-03-13 00:24

Викам направо, когато потребител, когото следваш, качи снимка, направо автоматично да ѝ се бухат 4 точки и коментар, по избор на клиента "!!!" или "+++".



Публикацията е редактирана (13-03-13 00:25)
 Re: Какво мислите за ?
Автор: pawel.stefanov   
Дата:   13-03-13 00:24

Благодаря за което, колега!
 Re: Какво мислите за ?
Автор: irone95   
Дата:   13-03-13 00:27

Chill, ще си го запиша това в книжката за вицове с черен хумор..

П.С Ако може такива коментари да си ги запазите за себе си :)
 Re: Какво мислите за ?
Автор: slav4cho   
Дата:   13-03-13 00:32

подкрепям добавки,но скина на мен ми харесва
 Re: Какво мислите за ?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   13-03-13 01:00

Идеите ти, не са проекция на един доста популярен руски сайт за фотография [smilie5] (и не само на него, но той е сред най-популярните тук)
 Re: Какво мислите за ?
Автор: jey6   
Дата:   13-03-13 02:21

кой е сайта?
 Re: Какво мислите за ?
Автор: e-mil   
Дата:   13-03-13 07:59

Също и да има модератор, който да трие теми кръстени с неясно заглавие. [smilie5]
 Re: Какво мислите за ?
Автор: J0R0   
Дата:   13-03-13 09:34

ОК, намери хората които да свършат тази работа, направи един план-оферта с подробен график и цени и ела да го обсъдим.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена