Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Google street view
Автор: bleki1   
Дата:   07-03-13 09:04

Ако случайно някой не е разбрал-пуснаха го вече и в България. Който е снимал стрийт-това е. Отсега нататък ще гледаме Гуглето. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Solberg   
Дата:   07-03-13 10:37

Супер :)
Най-после...даже се намерих вече :) бяха ме снима ли на улицата и се сетих,че ги бях видял да минават покрай мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: turntablism   
Дата:   07-03-13 10:39

Хах, цяла сутрин обикалям! Ще ме уволнят... И селата намерих и старите училища, които сега са само развалини... Времена..

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: chepkata   
Дата:   07-03-13 11:22

В гугъл мапс има и трафик контрол, но за сега само в София

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Wania   
Дата:   07-03-13 11:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: mamata   
Дата:   07-03-13 11:56

Уж всичко си знам, а пък не мога да го оставя вече три часа...
Много зарибяващо.

@ Wania
Разхождаш си се, както досега в "Гугъл мапс".
А сега само "зуум"-ваш докрай и там, където е минала колата излиза опция със "стрийт вю". Едно жълто човече. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: bleki1   
Дата:   07-03-13 12:06

Хората вече страница във Фейсбука са направили със скрийншотове:
ТУК

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: batzeto   
Дата:   07-03-13 12:44

А някой знае ли на какъв период от време ще се ъпдейтват снимките?

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: e-mil   
Дата:   07-03-13 13:29

Не мисля, че имат точен график. По-големите градове се обновяват на няколко години. Например снимките на Ню Йорк и Сан Франциско са от 2011. В Лондон - от 2012, но в Единбург и Берлин са от 2008. На много места в САЩ също са 2008. Тоест там още не са обновявани, защото услугата стартира през 2007.

Вероятно и при нас няма да е в близките 5-6 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: batzeto   
Дата:   07-03-13 13:30

Ясно, благодаря за инфото! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Solberg   
Дата:   07-03-13 13:34

Благодарение на google разбрах, кой е "отбрал" прозорците на техникума, който завърших. Минавах онзи ден покрай него и гледам..а няма ги прозорците ..и като видях днес това ..вече ми е ясно къде са всичките. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644408_10200162917628582_1436850533_n.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Capolavoro   
Дата:   07-03-13 14:08

Малко ми идва прекалено цялото това нещо. Миналата година засякох колата им да снима, но тогава не си дадох сметка за ситуацията. От къде на къде ще ме снимат, ще снимат колата ми, дома ми и т.н.

Хубаво, blur-na ли са очите и рег. номера, НО все пак хората могат да се познаят, колите могат да се познаят, всичко.

Подобни действия от Гугъл създават предпоставка за много злоупотреби.

Ония бушмен фейсбук шефчето не ти позволява да си изтриеш акаунта, тези идват и ти снимат къщата, ебем ти и технологиите, прекалено е!

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Wania   
Дата:   07-03-13 14:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: siluet   
Дата:   07-03-13 14:30

Ето ме и мен със семеиството ми преди около година в един парк в Торонто, където и парковете ги картографираха с велосипеди.


https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/390147_4465438086059_1283413829_n.jpg




https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/665826_4465429845853_1457949353_o.jpg




https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/178151_4465434245963_1769419355_o.jpg




https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/177356_4465430765876_81534864_o.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Canon   
Дата:   07-03-13 14:33

мани, днес получавам 3 различни искания от данъчното за трите ми коли?
Приложени и три снимки на колите.
Проверявам в мапа - вярно са ми 3 колите, снимани са на три места, досущ еднакви. Спазарих се с данъчното за голяма отстъпка за количество - само 33% ще платя.

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: GuitarString   
Дата:   07-03-13 15:37

Това бе повод да си отида до мойто село и в района :)

Та на един паркинг от 4 коли в кадъра бяха размазани номерата на 3, четвъртата си беше в едър план със всички подробности, не направих скрийншот, но предполагам това не е изключение.


Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: blacksnoopy   
Дата:   07-03-13 16:58

Има бутон да докладваш и ще замажат номера. Аз докладвах едно лице на един дядо

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: chukov   
Дата:   07-03-13 17:08

Ебаси регламентирания шпионаж

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: siluet   
Дата:   07-03-13 18:24

Да бре, нема мърдане, всичко се вижда и знае и това е за широката публика, представете си какви специални средства съществуват...

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: Sky_Knight   
Дата:   07-03-13 19:46

Пичове, това нищо не е...

Вижте новия им проект: Google Glass
http://www.google.com/glass/start/how-it-feels/


Е това вече е прекалено и отиваме на зле като цивилизация... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: juslen   
Дата:   07-03-13 20:44

Фейсбук на живо-вече не само можеш да споделяш какво правиш и си правил през деня, а ще се вижда какво и как точно го правиш на живо в реално време live [smilie5]

Все пак функциите за езиков превод, навигация и информация която получаваш чрез гласова команда и са ти пред очите постоянно са неща направо от бъдещето и са с огромни потенциални ползи-караш кола и без да отделяш поглед от пътя гледаш картата и следваш маршрута от навигацията, поглеждаш една сграда и с проста команда ти излиза подробна информация за нея и изобщо всякаква информация и ъто пред очите без да си мърдаш пръста и такива разни нечувани досега благинки [smile]

И естествено от Google знаят къде се намираш, какво правиш в даден момент и как точно го правиш 24/7 докато носиш очилата. Нищо няма да им пречи да си включват камерите на очилата дистанционно когато пожелаят и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: metodiev_martin   
Дата:   07-03-13 20:50

[smilie18] Лудница, доста зарибяващо. Като станах от компютъра, все още виждах 3D [smilie18]
Жалко, че снимаха в тая сива зимна обстановка. Следващите снимки, предполагам, че ще бъдат към 2025 [smilie25]
Колкото до проекта google glass, не смятам, че ще се реализира в близките 5 години и че ще събере огромен интерес.


Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: TheBossBG   
Дата:   08-03-13 00:08

Около нас са снимали цял месец. По Ломско шосе има снимки със сняг и снимки без такъв. Че са и от преди да пуснат метрото. А и цял ден се чудя кой ли е тоя със сребристия мерцедес пред входа? Сигурно е някой любовник!!! [smitten] [smitten] [smitten] Иначе са ми снимали колицата паркирана пред входа. Сега комшията с червената джета, дето все се точи на това място ще се спука от завист. Веднъж да не спре там и те да вземат и да снимат моето БМВ [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: metodiev_martin   
Дата:   08-03-13 00:43

Излагат се - в 50 метра са вкарали 3 различни сезона - пролет, пролет - зима - зима - пролет [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Google street view
Автор: io_bs   
Дата:   08-03-13 01:34


http://seir.bg/pictures/64156_thumb.jpg



[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »