Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Транспорт Варна-Смолян
Автор: cameraman   
Дата:   08-03-13 15:24

Има ли колеги от Смолян? Ще ми се налови известно време да битувам там. Какъв е най-удобния транспорт от и за Варна?

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: asahi   
Дата:   08-03-13 15:50

Пали колата. Като знам от София до Смолян какъв е *** да се пътува от Варна ще е х2.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: vili_anastasova   
Дата:   08-03-13 15:52

Аз живея в Смолян. Преди време имаше едни фирми-превозвачи, които имаха удобен транспорт Смолян-Варна, и обратно, но ставаше дума за активния летен сезон. Сега можеш да направиш връзка Варна-Пловдив, и после Пловдив-Смолян. От Пловдив до Смолян се пътува само с автобус.[smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: cameraman   
Дата:   08-03-13 21:13

Не искат да ми изплащат горивото и затова ще ходя задължително с обществен транспорт... Май единствения вариант е Варна-Пловдив и прикачване на Пловдив- Смолян... 12 часа може и да не стигнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: vili_anastasova   
Дата:   08-03-13 21:18

Пътуването от Пловдив до Смолян трае около два часа и половина, но не знам от Варна за Пловдив за колко време е. Много хора, които за първи път идват до Смолян от далече, казват, че Смолян е на края на света...[smile] [cool] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: alsash   
Дата:   08-03-13 21:25

.....така е....Вн>Пл>См.....нямакакзапоефтино

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: alsash   
Дата:   08-03-13 21:26

зависи за колко пари иде реч....отсреща

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: tvk75   
Дата:   08-03-13 22:39

Според мен удачен вариант е с бързия влак до Пловдив и след това с автобус до Смолян.

На сайта на БДЖ може да се видят влаковете до Пловдив,а отсреща булеварда срещу гарата е автогара Родопи (пеша около 5-6 минути). От там за Смолян има автобуси на всеки час между 6:00 и 19:00 часа с изключение на 12ч :)

Аз бих хванал нощния влак от 23часа и после съвсем спокойно автобуса от 7:00


това е което мога да кажа като за начало [smile]



Публикацията е редактирана (08-03-13 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: tvk75   
Дата:   08-03-13 22:45

и до Смолян изобщо не е далеч :) Около 430км е и се стига за около 5 часа и половина (с колата)



Публикацията е редактирана (09-03-13 10:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: cameraman   
Дата:   08-03-13 23:10

Автобусът Варна Пловдив е сутрин от 6 и пристига в Пловдив около 13,30. Цената на билета вАрна-пловдив е 26 лева. Не зная колко струват билетите за Блака и билетите Пловдив-Смолян. Влакът от 23 не пристига ли много рано /по тъмно/ в Пловдив?

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: asahi   
Дата:   08-03-13 23:14

Варна - Шумен (магистрала), после през планината до Стралджа, до Чирпан пак магистрала, Поповица, Асеновград, Бачкково, Смолян - една прекрасна разходка от 442 километра за под 6 часа. От 100 до 150 лева разход за гориво в двете посоки.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: cameraman   
Дата:   08-03-13 23:23

нямам ги тия 150 лева... Съжалявам.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: mcnicko   
Дата:   08-03-13 23:34

До година две бях горе-долу редовен ползвател на ЖП линията Варна-Пловдив, макар и да прехвърлях от Добрич. От всички влакове за мен лично най-удобен си остава нощния. Качваш се, удряш една дрямка и сутринта си там. Влака наистина пристига малко рано, но това ти дава време да хапнеш нещо в района на гарата, а защо не и да щракнеш няколко улични кадъра докато чакаш да стане време за автобуса към Смолян.

Иначе, ако не ти е умално да седиш на едно място в автобуса 5-6 часа - отивай с него.

П.С. Цените са горе-долу еднакви в момента до колкото знам, въпрос на избор е.

П.П.С. И да вметна - и през деня бих избрал влака, поне има какво да се гледа и човек може да се раздвижи напред назад, а не е закотвен на седалката. Друг е въпроса, че след втория път писва, понеже знаеш къде какво има.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: h_bio   
Дата:   08-03-13 23:35

Около 120 лв. за гориво не е ли по добре от 100 лева за автобусни билети. 26лв. Варна-София. Имайки предвид часа на тръгване на автобуса сложи 5-6 лева такси. Пловдив - Смолян да допуснем, че е около 15 лева и евентуално още едно такси в Смолян. Станаха 100 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: cameraman   
Дата:   08-03-13 23:39

Казах, че билетите ми се плащат, а горивото-не..

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: mcnicko   
Дата:   08-03-13 23:40

,



Публикацията е редактирана (08-03-13 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: mcnicko   
Дата:   08-03-13 23:42

asahi, нищо лично, но от София за където и да пътуваш е "голям мъжки полов член"...

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: Стефан   
Дата:   08-03-13 23:47

Само да уточня, че автогара Родопи е през подлеза от другата страна на жп линиите, не тази дето е срещу гарата от другата страна на булеварда. И двете са съвсем близо, но да не се бъркат.


Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   08-03-13 23:48

Саше,после ще ти се ще да беше прежалил100-те лв. за гориво на колата

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: cameraman   
Дата:   08-03-13 23:56

Ако беше за седмица... такъв щеше да е варианта... но....

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: sherbit   
Дата:   09-03-13 08:51

Мисля че има редовна автобусна линия до Златоград. От там си уреден.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: didon76   
Дата:   09-03-13 09:03

Имаше някакви бусчета като маршрутки преди от Пловдив до Смолян.

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: tvk75   
Дата:   09-03-13 10:14

влакът Варна - Пловдив тръгва в 23:12 и пристига в 6:12 (точно 7 часа път)

след това първия автобус Пловдив - Смолян е в 7:00,има предостатъчно време да се стигне до автогара Родопи: Стефан е прав,минава се през подлеза под ЖП линиите.

От Пловдив до Смолян е 92км и едва ли се пътува повече от два часа. Доколкото знам спира се в Асеновград,Нареченски бани,Чепеларе и Пампорово [smile]

цена на двупосочен билет за влака - 35,50
цена на автобуса Пловдив - Смолян - 10лв в едната посока

повече инфо:
Варна - 052 630 414, 052 630 444 и 0884 279 160
Пловдив - 032 657 828 [smile]



Публикацията е редактирана (09-03-13 10:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: tvk75   
Дата:   09-03-13 10:22

има директна автобусна линия до Златоград,но не е твърде удачно с тоя вариант [smile]

първо пътя до Златоград е 9 часа и второ оттам има още 60км до Смолян,много приятен и красив път с 20-тина спирки [smile]

освен това часовете на пътуване са съвсем неудобни за прекачване

Отговори на това съобщение
 Re: Транспорт Варна-Смолян
Автор: vili_anastasova   
Дата:   09-03-13 12:21

Билетът от Пловдив до Смолян или обратно е 10 лв., пътят с автобус отнема два часа и половина,не по-малко, със абсолютна сигурност!
Километрите не са толкова много, но имайте в предвид, че има много завои, които удължават времето. С кола се стига за около два часа,ако караш по-разумно.
Може да се стигне и за по-малко от два часа, но не си струва риска, защото завоите наистина са много, а някои са опасни![smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »