Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимане на концерти
Автор: morgenstern   
Дата:   22-01-13 12:24

Здравейте, казаха ми че по концерти е позволено да се снима само със сапунерки, но не и с ДСЛР-и? WTF? Има ли нещо вярно в това, ако някой знае, моля да каже, не искам да ида на Depeche Mode или Bon Jovi и да ме върнат...

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: zelatorr   
Дата:   22-01-13 12:53

Пише го на билета.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: autosvet   
Дата:   22-01-13 13:00

Ходи да си слушаш музика, не се занимавай с апарати освен ако не си акредитиран. Хем ще му трепериш, хем само ще те блъскат вместо да се накефиш на концертите.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: ivjordan   
Дата:   22-01-13 13:05

Зависи от концерта и от организатора, до някаква степен и от мениджмънта на артиста.
На Таря винаги е можело да се снима с каквото си поискаш, освен последния път, когато с ДСЛР не пускаха. Това обаче беше решение на охраната или нашия промотър, защото на сайта на Таря изрично беше посочено, че може.
На Лауд Фестивал миналата година пускаха само със сапунерки или безогледалки, които са по-малки и не приличат на професионален.
В Каварна пускат с всичко. На Роджър Уотърс в чужбина дори с телефони не пускаха, тук не знам как ще бъде.
Общо взето, няма гаранция. Специално на посочените от теб, не бих носил ДСЛР, но все пак потърси информация на сайтовете на организаторите, даже и мейл може да им пишеш, понякога отговарят.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: arris   
Дата:   22-01-13 13:59

ivjordan
В Каварна по-принцип не се допускат ДСЛР техника. Освен,ако не си с акредитация.

Единствената опция е ако в последните часове на концертите,охраната не и е писнало да спазва стандартния регламент.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: ivjordan   
Дата:   22-01-13 14:14

^Възможно, не бих спорил, не съм влизал, но съм виждал хора сред публиката, които очевидно не са с акредитация. Може да са били връзкари по друга линия.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: morgenstern   
Дата:   22-01-13 15:20

Ясно, значи с две думи да не мъкна чудовището :)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: kvakioh   
Дата:   22-01-13 15:50

За всеки концерт е различно, виждал съм хора, които записват цял с апарата си и статив, и обратното- връщат дори с джобна сапунерка.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: krist   
Дата:   22-01-13 18:31

На Ян Гарбарек на единия вход откриха апарата ми, скрит в дамската чанта на жената. Отидохме на друг вход и там минахме. Ама на Депеш се съмнявам да влезеш, но знае ли човек...


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: mboy   
Дата:   24-01-13 14:23

принципно е забранено, имам познат обаче който успя да внесе DSLR на Мадона, концерт, за който бяха казали, че няма да пускат с НИКАКВИ апарати

поради блъсканицата обаче почти всичките му снимки бяха доста размазани

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: realnoncho   
Дата:   24-01-13 16:04

На мен 2 пъти са ми събирали и сапунерка на вход на концерт.
И после влизаш вътре и 10000000 екрана на телефони от които една хубава снимка не излиза в общия случай...

Особено пък на такива по-общопопулярни групи като Бон Джоуви и Депеш съм сигурен че стадиона ще свети от екранчета, ама лошите са тези с DSLR [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: vaskoto1   
Дата:   24-01-13 19:47

хехех
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1868243&t=1868243

[shtrak] [shtrak] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: vicking   
Дата:   24-01-13 20:01

Vaskoto1, добре се позабавлявах с перипетиите ти! Поне са ти оставили светлия обектив [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: attempt   
Дата:   24-01-13 22:50

vaskoto1, скоро Таря пак ще има концерт, този път в НДК. Може да тестваш тамошната охрана [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: ivjordan   
Дата:   24-01-13 22:58

^ На пловдивското "Beauty and the beat" пускаха с огледално рефлексни. Също с видео камери. Понеже организаторът е същия, надявам се и в НДК да е така.
Аз пък да се пофаля, в Пловдив се снимах с Таря у съблекалнята, ама със сапунерката [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: compur   
Дата:   25-01-13 10:29

в нейната или в твоята съблекалня? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерти
Автор: attempt   
Дата:   25-01-13 13:34

[smile] Ще следя внимателно дали ще кажат нещо за апарати, че имам билет на първия ред [cool]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »