Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: dekov   
Дата:   28-12-12 21:14

Съчувствам много на пострадалите, на мнозина колеги съм намирал откраднатите апарати, но когато се заровя в темите за открадната техника се натъквам на следното:
Надълго и широко се описват детайли от случката, но някъде след това чак се споменава какъв апарат е изчезнал и това не се вижда в резюмето на търсачката, а е необходимо да отворя темата за да се разбера какво е.
Бъдете по ясни и лаконични,същото се отнася и за темите в базара, не ми се отваря тема като: Търся... та да трябва да я отварям да разбера какво е.
Заглавието може да бъде достатъчно дълго и изчерпателно.
Повода да пиша горното е продажбата на фотоапарат без зарядното и документи, половин час се рових да отварям теми в търсачката като тези за които пиша : Погледнете !


Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: deniac   
Дата:   28-12-12 22:33

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: vgramatikov   
Дата:   28-12-12 22:36

[smilie24] word

Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: cameraman   
Дата:   29-12-12 01:19

Днес, на пазара във Варна двама цигани продаваха монитор 23 или 24". Може и да е бил телевизор, но ме респектира със странични копчета. Малкият каза, че екранът му има пукнатина... Ако мога да помогна на някой....



Публикацията е редактирана (02-01-13 19:48)

Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: ib   
Дата:   02-01-13 19:22

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: cicomanco   
Дата:   02-01-13 20:22

Браво![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   02-01-13 20:29

По повод на обявите без зарядно, кутия, кабели и др.
Преди врем имаше една обява в стария базар:
Продавам Canon 600D (може и да бъркам точния модел)- пълен комплект, без зарядно, кутия и кабели. Кутията е на село, зарядното го забравих в един хотел в Гърция, кабелите не мога да намеря.
Цената беше доста тънка и като писах под темата на въпросния потребител - "тая техника с какъв произход е?", той почна да усуква и накрая каза, че щом го обвинявам в кражба, няма да продава техниката и да се чувствам виновен, че съм ощетил някой потребител, който е искал да се сдобие с евтин фотоапарат
[smilie5] [smilie5]
Честно казано, техниката, която съм получавал от Англия, от един приятел, който живееше там, почти винаги беше без кутии, поради причината, че ми ги носеше в личния си багаж и кутиите му заемаха много място. Но пък това не пречеше да ми оставя всякакви кабели, кутийки за батерии, капачки, книжлета, брошури, гаранционни карти и прочие.
и още едно лирическо отклонение:
Преди 2-3 години в базара се продаваше кутия от 1DsMK3 за 30 лв [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За пострадалите от кражба и не само за тях.
Автор: satyno   
Дата:   02-01-13 20:43

Преди няколко години и аз се простих с един фотоапарат и няколко обектива. Напълно е възможно в момента някой неподозиращ съфорумец да снима с него и нека да са хубави снимките му. Според мен една подобна тема с кратка информация за откраднатата техника би трябвало да стои най-горе във форума, така че ако някой случайно попадне на нея да могат да се изловят крадците.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »