Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за обектив
Автор: dionisy   
Дата:   01-01-13 15:03

Здравейте,
първо честита нова година на всички, да сте живи и здрави и да сътворявате чудесни кадри.
Сега по същество. Аз съм любител фотограф със Canoon EOS 1100d (US изпълнение). Досега снимах с китовия обектив 18-55, а на скоро си взех на Sigma 18-200 , но нещо не съм впечатлен от работата му. Няма ряз на снимките и на места не се справя добре с фокуса на 200мм. Четох доста във форума и мнозина от вас споделят мнение, че това не е хубав обектив. Моля за препоръка на обектив на цена до към 1200лв.(БГ цена) , ще се ползва основно за любителски снимки. Трябва ми нещо универсално с добро качество.
Предварително благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: io_bs   
Дата:   01-01-13 15:09

Вариант 1: разкарай 18-200 и вземи 55-250мм като допълнение към 18-55, ако толкова ти трябват 200(+) мм.
Вариант 2: разкарай и двата и вземи нещо от сорта на 18-135мм, ако искаш да имаш един приличен универсален обектив.



Публикацията е редактирана (01-01-13 15:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: iasen2   
Дата:   01-01-13 15:13

ти ми ги дай на мен тези пари 1200лв. а пък аз ще ти покажа как се снима със сигмичката :) може и като ги изхарчиш пак да ми дадеш сигмичката , да ти покажа че си ги изхарчил напразно :)
Голяма част от обективите се правят с презумцията ще хората,които ще ги ползват знаят как се борави с тях :)
Успех .

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: dionisy   
Дата:   01-01-13 16:07

Не ми се ще да сменям обективи. Варианта 18-135 сякаш е по разумен

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   01-01-13 17:07

18-135[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: dionisy   
Дата:   01-01-13 19:38

Този вариант предполагам.
Canon EF-S IS STM 18-135mm F/3.5-5.6

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: pivanov   
Дата:   01-01-13 19:49

EF-S 15-85

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: simbon4o   
Дата:   01-01-13 19:57

Ако не ти се сменят обективи DSLR-а не е за теб!
Ако искаш нещо по-качествено като обектив, вземи си тамрон 18-270 стабилизирания. Ще си имаш чудесен DSLR с функционалността на турбосапунерка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »