Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоапарат
Автор: NYHC   
Дата:   23-11-12 17:37

Здравейте!

Искам да си купя фотоапарат, но не знам какво да търся и гледам.
Страстта ми е насочена към снимането на лица, хора и градски пейзажи, природа.
Предстоят ми няколко пътувания и искам да си взема добър фотоапарат. Парите, които мога да отделя за тяло и обектив/и общо са 1500лв.
Снимала съм с Canon и Nikon, затова и ги предпочитам - познати са ми като функции.

Имам около седмица да реша и да си взема нещо, помогнете! :)


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: vaskoto1   
Дата:   23-11-12 19:16

въпроса, който задаваш е сложен... няма еднозначен отговор.
избора на тяло е едно, избора на оптика съвсем друго. още повече, щом се намеси и малко практика-изборите стават все по... скъпи... нека така да го наречем, условно...
съдейки по въпроса-нямаш много практика зад гърба си, тъй като нямаш точни критерии, за които питаш.
затова аз, лично, доколкото може да съм меродавно мнение-бих ти препоръчал като за първо пазаруване да се отнесеш изцяло към естетичното си чуство. именно-кой ще ти "залепне за ръката" по добре, кой ти е по симпатичен на външен вид...
в никакъв случай първата ти покупка няма да "застреля" изискванията ти-каквото и да си купиш. вземи нещо. снимай и учи. по натам, когато дойде опита-ще знаеш точно кое те дъни и с точно какво да го смениш.
сега подобни въпроси ще останат да висят в нищото...
надявам се да съм помогнал.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: BirdOfPray   
Дата:   23-11-12 23:18

ДЪРЖИШ да е огледално рефлексно тялото ли??

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: my.point.of.view   
Дата:   23-11-12 23:21

Аз обичам да се обаждам и да казвам, че не бива да се подценяват и по-евтините сапунерчици.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: pefoto01   
Дата:   24-11-12 02:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: PeterA   
Дата:   24-11-12 09:14

Мене ако питаш(и аз преди половин година си задавах същия като теб въпрос) вземаш едно тяло клас никон д90 или канон за около 1000лв. и копуваш обективи от базара втора ръка и после продаваш, за да не се набутваш много. И след десетина хиляди снимки горе доло ще започнеш да се ориентираш каква оптика ти трбва и тогава може да си я закупиш нова и да и е кефиш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »