Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: chukov   
Дата:   27-11-12 13:08

Вече виждам първите плодове на липсата на възможност да се задават въпроси под обявата

Виждам и новата практика за да се "ъп-не" обявата да се слагат нови безумни и нереални цени.

Първа цена 1000 лева, втора и трета респективно 5 и 4 лева.

Е, това ли искахме
Получава се сбирщина от безполезна информация

Повечето обяви с текст "за подрбности - на лични"
Остават скрити отговорите на въпросите и .....


Съжалявам, че го казвам, но с всичките си недостатъци старият базар беше по удобен и по-работещ от новия
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: insofia.net   
Дата:   27-11-12 13:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: wafen   
Дата:   27-11-12 13:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: pstoev   
Дата:   27-11-12 13:23

аз съм за връщане на стария вид!
много по-лесен и бърз за търсене и продаване!
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: iasen2   
Дата:   27-11-12 13:23

[smilie24] върнете ни стария базар !
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: tzl   
Дата:   27-11-12 13:29

Не съм сигурен за тази функционалност, за която говорите, но като човек, който не е работил много с "базара" виждам, че дори основната функционалност, като търсене дали някой купува това, което искам да продам, не работи. Показва страница, на която все едно й липсва форматирането и на нея не можеш да направиш нищо друго, освен да цъкнеш [Back].
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: HP   
Дата:   27-11-12 13:33

Не, не е грешка. Темата в базара за измама ще бъде видяна много по-малко, отколкото във форума. Не се заблуждавайте, че коментарите ще помогнат. Коментарите под обявите както могат да показват реално нещата, така може и да са подвеждащи. 5 човека като кажат оохх, ааах, коректен, прекрасен и шаранчето лапва. Не, не трябва да има коментари под обявите.
Трябва да има задължително телефон -няма л.с., няма мейл и тем подобни, тях може да ги има, но телефон задължително.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: jqr   
Дата:   27-11-12 13:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-11-12 13:47

Абе , защо за ранопиле никой не казва, че е измамник, а има само положителни коментари, а за снимкабг, дали е същото? Има разбира се приятелски ъпвания на продажбата, но обяви без цена и телефон не трябва да се допускат.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: kiromn   
Дата:   27-11-12 13:49

Негоден е този базар, връщайте стария [beer]
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: jqr   
Дата:   27-11-12 13:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 13:52

щото ранопиле го познавам лично, продаваде ми 35/2 през зимата. Обективчето още си снима пушка. Добри е пич, но за съжаление продава само канонски стъф.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: vgramatikov   
Дата:   27-11-12 13:52

Заканите ви са неоснователни .кое е скрито? Ако июа въпроси има гсм и л.с. защо трябва да спамят идиоти постоянно.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: didon76   
Дата:   27-11-12 13:53

твърдо "ЗА" за старата версия...
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: vanquished   
Дата:   27-11-12 13:58

Старата версия [smilie24]
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: jqr   
Дата:   27-11-12 14:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: chukov   
Дата:   27-11-12 14:05

В стария си вид базарът беше много по-"бърз"

Сега всеки търси как да направи така, че да може да си покачва обявата и измисля всякакви гимнастики с цените

С малки изключения не можеш да разбереш кой какво и за колко пари продава

Не можеш по този начин да направиш сравнение между няколко подобни продукта

Докато попитам на едното място за цена, после на другото, докато се върнат личните съобщения тя цената на първото може и вече да е мръднала, но трябва пак да питам

Тъпо е това
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: делчо   
Дата:   27-11-12 14:05

Новия базар верно е с повече "екстри" и "аксесоари" и е с много издържан търговски стил ...... нека да го има в по "ефирен" вид.

Но можеше да остане и стария базар като за "собствена консумация" на участниците в форума, съответно със правилата които някои беше написал - нужен брой мнения за обявата, нужно време за регистрация ....т.н.

Та както по-горе споменаха така подбрани участници в базра ще му дадат това което новия базар няма -> ГАРАНЦИЯТА!
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: ecobo   
Дата:   27-11-12 14:05

Аз в новия базар виждам само един проблем: прекалено много инфо за обявата в списъка още, което води до много малко обяви на страница. Защо е това - не мога да разбера. Подробностите трябва да се виждат като отвориш обявата. В списъка трябва да има само заглавие, за да се събират максимален брой обяви на страница.
Също така, продължава да има доста обяви без снимка...
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: HP   
Дата:   27-11-12 14:08

jqr , ама ти сериозно ли?????
Във всяка тема почти е пълно с безмислен спам, нацвъкан от сеирджии и малоумници. В америка тва струвало 100 пъти по-малко, брат му си купил същото без парии, цената на тва е много висока, видял го същото някъде, ама не се сеща къдеее
Въобще глупости на търкалета.
Ако си решил да купуваш нещо, то вече би трябвало да знаеш какво е то. Средно интелигентен човек ще се запознае с цените без разни олигофрени да се изявяват като брокери.
Продавачът да си носи отговорността, но и купувача същото .Чете се обявата внимателно, ако има въпроси пита, ако иска прави тест на техниката заедно с някой който разбира и така.
Коментари само във форума-иванчо ме измами, ще си търся правата и така
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: pc_genius   
Дата:   27-11-12 14:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 14:14

pc_genius, а после мен наричат хейтър[cool]
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: chukov   
Дата:   27-11-12 14:15

Решено е, че базарът ще е нов. Това е ясно.
Оценявам сериозния програмистки труд, вложен в разработката му, воглаве с всички плюсове.

Но солта, която правеше стария базар жив, гъвкав и функционален е премахната.
Познавате ме добре. Аз не съм търговец. Нямам засегнат личен интерес от подобен тип.

Липсата на коментари работи единствено и в полза само на продавачите, които крият дефекти в техниката си или произхода й.

Помните всички оня куфар с цайсовите обективи, които бяха предложени на безумна цена. За секунди форумци с коментарите си избистриха ситуацията.
Помним няколко опита да се продаде техника със скрити дефекти, които хора бяха виждали наживо. Благодарение на навременната им намеса никой не се вдяна.

Да, проблем е, че потъва бързо една обява. Какъв е проблемът да съществуват коментари, но те да не я "вдигат". Нека си има един бутон "вдигни обявата", който да можем да го натискаме на определено време. Така ще си останат коментарите. Ще паднат безсмислените "ъпвания" от сорта на "ех да имах 500 лева веднага го отнасях"

Екобо също е прав. На една страница виждаме няколко обяви, които трудно различаваме. Другите потъват 10 страници назад за 1 ден.


Това са абсолютно обективни факти. Надявам се, че решението не е капсулирано.
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: egoucm   
Дата:   27-11-12 14:16

Липсват ми коментарите под обявите - те си бяха един вид дискусия с тема продукта. Дори и примерни фотоси се качваха от време на време. Сега трябва да се пуска отделна тема за конкретния обектив/апарат, за да питам дали ще ми свърши работа, дали ще ми пасне на другата техника и тн. Губим много повече информация, отколкото печелим от ограничаването на спама.

Коментарите помагаха и за добиване на представа относно продавача [smilie24]
 Re: Грешка е премахването на коментарите в базара
Автор: krist   
Дата:   27-11-12 14:16

"Аз в новия базар виждам само един проблем: прекалено много инфо за обявата в списъка още, което води до много малко обяви на страница. Защо е това - не мога да разбера. Подробностите трябва да се виждат като отвориш обявата. В списъка трябва да има само заглавие, за да се събират максимален брой обяви на страница.
Също така, продължава да има доста обяви без снимка..."

това е най-основният проблем, който виждам и аз[smilie24] за коментарите не мога да взема отношение - наистина е дразнещо от една страна, когато разни малоумници почнат да пишат гореспоменатите глупости за цени и т.н., но от друга страна, там пък е най-удобното и сигурно място да пуснеш отрицателно мнение за некоректен продавач (с което може и да се злоупотреби, де...)

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена