Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: s.lazarov   
Дата:   28-06-12 19:12

Здравейте, фото любители! [smile]

В смутни времена живеем и смятам, че добрите постъпки трябва да се отбелязват, а към хората, които ги правят, да се изказва благодарност, за да продължат да бъдат такива!
Няма да ви занимавам много, набързо ще разкажа моята история за покупката на един употребяван обектив, проблемите, които имах и хората, с които се срещнах.

И така, преди няколко месеца закупих обектив от колегата doubleG. Много приятен човек, успяхме и да си поговорим малко за общата ни страст към фотографията, направихме сделка и всеки си тръгна доволен. Обективът, който купих от него беше в отлично състояние, без абсолютно никаква забележка. Побързах да го тествам при пътуването си в Турция, което ми предстоеше. Направих много снимки, от които останх щастлив! Да обаче в един момент(след около 5-6 дни от закупуването) ми се изписа всеизвестната грешка канонска грешка Err 001, т.е. обектива и тялото не си говорят. Това се случваше на по-високи бленди и на определени милиметри.
Когато се прибрах вкъщи изпълних всички предписания на знайни и незнайни форумци и фотолюбители - почистих контакти, слагах/махах обектива, ама както се казва - йок! Звъннах на колегата doubleG, той каза, че никога до сега не е имал този проблем, препоръча ми сервиза на Наско, Дундуков 18. Звъннах му, той предположи, че е кабела на бленадта, започнал е да се къса. Без да го отваряме излишно, се съгласих с него. Поръчах кабел от интернет, позабави се, но за сметка на това цената беше добра.
Колегата, от който бях закупил обектива вече беше обещал да поеме ремонта. Обясних му, че с обектива съм работил съвсем нормално и съм го пазил, както всяка своя друга техника, за щастие той прояви разбиране.
Отидох при Наско, оставих му обектива и кабелчето и го попитах за цената. След това се обадих на колега, срещнахме се, той пое ремонта, както и беше обещал.
След седмица обективът беше готов работещ на пълни обороти! [shtrak]

И така БЛАГОДАРЯ на колегата doubleG за разбирането, което прояви и отговорността, а на Наско за професионализма и приятното общуване с него!

Ето и неговите координати, ако някой още не ги знае:

Наско
фото сервиз Дондуков 18
0887360051

На мен досега не ми се беше налагало да използвам услугите на подобен тип сервизи, но след като го направих знам, че ако имам отново проблем ще отида пак там!

И така, колеги, да има повече такива хора - които проявяват разбирателство и които работят кадърно!
Наздраве! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: Alex-dan   
Дата:   28-06-12 19:18

[beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: Boby_   
Дата:   28-06-12 19:20

Еха, каква тема! :) Аман от "този ме излъга, онзи ме изпързаля". :) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: vikitovikito   
Дата:   28-06-12 19:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: juslen   
Дата:   28-06-12 19:42

Браво на колегата, пък Наско си го знаем от много време. Ето, че въпреки смутните времена и изобилието от мошеници и нещастници навсякъде все пак има останали и истински хора [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   28-06-12 19:47

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: avalanche   
Дата:   28-06-12 20:46

Поздравления за това, че пишете такива неща - позитивни мнения се срещат все по-рядко - според мен просто ги премълчаваме

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: steeens   
Дата:   28-06-12 22:02

[smilie24] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: pefoto01   
Дата:   28-06-12 22:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: krstv   
Дата:   28-06-12 22:26

Честните играчи ВИНАГИ!!! печелят много повече от парите които са изхарчили за да защитят името си. Тази тема го доказва. Уважение!


Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: Hexanon.IP   
Дата:   28-06-12 22:33

Вярно,парите не са всичко! Респект към честните хора![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: teoget   
Дата:   01-07-12 11:15

Az si kupih obektiv canon 17-55/2.8 is.Ot prodava4a znam,4e ne mu raboti stabilizaciqta i ot vreme na vreme pri snimane dava Error,koeto se opravqlo s restartirane na fotoaparata.V momenta fotoaparata mi e razvalen i ne moga da snimam s obektiva,makar ,4e kato go testvah pri zakupuvaneto nqma6e nikakvi problemi.Prodava41t kaza,4e problem1t na obektiva nai veroqtno e lentoviqt kabel.Iskam da popitam dali tozi Nasko bi mag1l da opravi podoben problem?

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: PolarBear   
Дата:   01-07-12 12:00

В първия пост е даден адрес и мобилен телефон на Наско, най-добре е да се свържеш с него и да му обясниш проблемите на обектива (а и на тялото). Той най-добре ще каже дали може да ги отстрани. Ползвал съм услугите му за доста по-различни неща и съм много доволен.

Ако Наско евентуално прецени, че подобна задача не е за него, потърси Зентекс. ZENTEX ltd..София Младост 1 бл 25 вх 3 тел 0888972776,zentex@abv.bg

А иначе темата е наистина приятна.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: teoget   
Дата:   01-07-12 12:06

Blagodarq ti!

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: teoget   
Дата:   01-07-12 12:28

A pri smenqne na lentov kabel dali trqbva da se kalibrira obektiva,za6toto znam,4e v BG ne kalibrirat canon?

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарности на съфорумец и сервиза на Наско
Автор: s.lazarov   
Дата:   01-07-12 14:00

teoget - отговорил съм ти на личното, но и моето мнение е, че трябва да се свържеш директно с Наско или сервиза, който прецениш, за да ти го диагностицират и отговорят адекватно.
Радвам се, че темата е добре приета и дано има повече такива теми! [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »