Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за фотосесия за бижута
Автор: ghik   
Дата:   16-06-12 15:55

Здравейте на всички,
на кратко ще обясня за какво става въпрос, надявам се да има някой/и сред вас с добро желание да помогне.
От скоро се занимавам с изработката на авторски бижута уникати в сферата на модерната бижутерия. Нещата започват лека-полека да набират сила и популярност [smilie24] В началото се справях сама със снимките, но ми се иска малко по-професионална подкрепа. Иска ми се да вкарам и някои по-артистични и концептуални снимки и да вдигна нивото.
Въпросът/молбата ми е следната: някой би ли искал да организираме едно-две заснемания на бижутата с модел и стилист по негов избор.
Имената и снимките на учасниците ще бъдат публикувани във facebook страницата ми, както и на всички други места, където биват показвани. Авторските права са изцяло за фотографа и той ще може да публикува снимките където и колкото прецени. За жалост финансиране за момента не мога да предложа [smilie2]
Ако на някой му се "заиграва" в сферата ще съм много благодарна на помощта [smitten]
За контакти:
тел: 0888-399-264
e-mail: milena@seimenus.com
Благодаря ви предварително,
Милена :)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотосесия за бижута
Автор: asahi   
Дата:   16-06-12 16:08

Нещо като ТФП, ама от другата страна.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотосесия за бижута
Автор: vga   
Дата:   16-06-12 17:15

Покажи линк към бижутата и страницата във ФБ, че да видим сегашните снимки. Иначе обожавам да снимам за услуга [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотосесия за бижута
Автор: GenaDP   
Дата:   16-06-12 19:44

Естествено, ти и бижутата сте в Долни Тръмбеш, нали? Или може би за Мало Куйнаре?

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотосесия за бижута
Автор: ghik   
Дата:   16-06-12 20:18

GenaDP - Oт София съм и съв в София :) а с теб даже се познаваме, така че не е необходимо да си говорим на въпреки без причина и повод.

vga - знам, всички обичаме да работим безплатно, за безпари и без заплащане.

Затова казах че искам помощ и отправям молба, към тези на които им е интересно. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотосесия за бижута
Автор: El_Fuego   
Дата:   17-06-12 00:34

Ако си пуснеш полугол автопортрет гарантирано ще има повече желаещи да помогнат.

Обикновено в този форум е така... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотосесия за бижута
Автор: ghik   
Дата:   21-06-12 16:19

Искам да благодаря на тези, които се отзоваха (без да съм си пускала каквато и да е гола част от мен). Надявам се скоро да се похвалим и с крайния резултат.
Явно когато човек иска да помогне, просто го прави [smitten]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »